Псевдо-вертодром на схилах Дніпра – капіталізація влади

23 ноября 2012, 13:45
0
1046

Заради будівництва цього комерційного об’єкту було порушено всі процедури

Я звернувся до Прокуратури м. Києва з проханням притягнути до кримінальної відповідальності замовників та осіб, задіяних у афері навколо будівництва виставково-конгресового комплексу на Парковій алеї, 16 а, під виглядом будівництва президентського вертодрома.

Як повідомляли ЗМІ, на Парковій алеї, 16 а, під президентським вертодромом «Дніпро-1», почали будувати виставково-конгресовий комплекс «Парковий».

Ця афера «кришується» найвищими високопосадовцями і прикривається ім’ям Президента. Як відомо, будувати на схилах Дніпра не можна взагалі, але для Президента  було зроблено виняток, хоча він і не планував користуватися цим вертодром через неможливість його безпечного використання.

Заради будівництва цього комерційного об’єкту було порушено всі процедури: його зведено всупереч забороні будувати в історичній та заповідній зоні на схилах Дніпра, земельна ділянка була отримана без проведення конкурсу, цільове призначення землі не відповідає призначенню побудованого об’єкта. Земля виділялась з цільовим призначенням «під транспортну інфраструктуру», а не під виставково-конгресовий комплекс.

Враховуючи те якою ціною був зведений вертодром, скільки законів було порушено і що чекає після будівництва на схили Дніпра, особи, які причетні до цієї афери мають понести кримінальну відповідальність.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.