Дошкільнята, які не ходять до дитсадка, мають отримувати 1122 грн.

26 ноября 2012, 07:32
0
1645

Ці гроші батьки могли б використати на виконання функцій, за які власне і платить місто – на догляд за дитиною.

Всі київські діти дошкільного віку мають отримувати з бюджету  Києва по 1122 грн. в місяць, а не лише ті, які навчаються у комунальних дошкільних навчальних закладах.

Як повідомили мені в КМДА, сума видатків міста на одну дитину в рік складає 13 тис 467 грн. Тобто по 1122 грн. щомісячно міський бюджет витрачає на дитину, яка ходять до дитячого садка. А як же бути з іншими дітьми? Адже нестача дитячих садків призводить до дискримінації певних родин. Тобто одні діти, яких змогли влаштувати до дитячого садочка, мають змогу отримувати дошкільну освіту, знаходяться під наглядом вихователів, поки їхні батьки працюють та утримуються в дитсадку містом. А ті діти, яким не вистачило місця у дитсадочку позбавлені всього цього. Це не справедливо.

Тому я пропоную надавати батькам, чиї діти не перебувають у дошкільному навчальному закладі, матеріальну компенсацію в розмірі еквівалентному видаткам на утримання одного дошкільняти у дитячих садках Києва. 

Ці гроші батьки могли б використати на виконання функцій, за які власне і платить місто – на догляд за дитиною. Адже одні батьки не можуть влаштувати дитину до дитсадка через їх недостатню кількість у столиці, а інші, наприклад, не довіряють дошкільним навчальним закладам. Не виключений варіант, коли у родини є родичі, які можуть доглядати за дитиною, бабусі, тітки тощо. І ці люди із задоволенням отримували б ті гроші, які в міському бюджеті припадають на одне дошкільня. Тоді ситуація стала б соціально справедливішою, а проблема безробіття – менш гострою.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.