Юля, з Днем народження!

27 ноября 2012, 14:38
0
1023
Юля, з Днем народження!

Ми разом

Харків. Ми зібрались під лікарнею, щоб привітати нашу Юлю з Днем народження. Сіре небо, сіра будівля лікарні, сірі від втоми обличчя чергових, які вже не пускають нікого всередину лікарні... Її також перетворили на режимний об‘єкт…

Перед сірою лікарнею червоне трояндове серце разом із червоними кульками розрізають оточуючу нас сірість навпіл. З сірістю можливо боротись…

Щойно ми випустили в небо зграю голубів. За ними полетіли кульки-серця, а потім сотні кульок потягнули в небо величезний вітальний транспарант. В цей час молодь зібрала із багатометрових пазлів портрет іменинниці. Сподіваюсь, що Юля це бачила. Позаяк, вона точно відчуває тепло та жар наших сердець.

Ми разом. Ми з тобою! Ми разом з тобою скоро боротимемось за барвисту Україну! І тоді ми обов‘язково переможемо всю цю «сірість»! З Днем народження!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.