Азаров заборгував Київській опереті

3 декабря 2012, 14:18
0
1191

4,5 млн. грн. за виконані роботи з підготовки закладу до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Національне агентство з питань підготовки до Євро-2012 заборгувало Київському національному академічному театру оперети 4,5 млн. грн. за виконані роботи з підготовки закладу до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

В рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальноїчастини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на реконструкцію Київського національного академічного театру оперети було заплановано виділити 10 млн. грн. По факту через нестачу коштів на сьогодні, замість повноцінної реконструкції театру, в приміщенні проведені роботи всього на 4,5 млн. грн., але й ті досі не виплачені державою.

Чиновники-регіонали суціль в боргах перед культурою, О. Попов досі не може розрахуватися за проведені роботи щодо реконструкції Андріївського узвозу, а М. Азаров, як бачите, заборгував Київській опереті. Якби не вийшло так, що разом із запланованим розформуванням Національного агентства «зависнуть» борги перед закладом культури, який виконав роботи за умовами договору, але не отримав за це кошти.

Тому я звернувся до в.о. Прем’єр-міністра України М. Азарова з вимогою терміново розрахуватися з боргами перед Київською оперетою.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.