Вимагаю від ЦВК передати виборчу комп’ютерну техніку школам

10 декабря 2012, 14:02
0
432

Відповідно до законодавства зазначена техніка мала використовуватись лише на цьогорічних парламентських виборах.

Я звернувся до ЦВК з проханням передати школам відеокамери та комп’ютерну техніку, що використовувалась під час виборів на виборчих дільницях.

Відповідно до законодавства зазначена техніка мала використовуватись лише на цьогорічних парламентських виборах. Подальше її збереження в адміністраціях, як це відбувається зараз відповідно до рішення ЦВК, не має ніякого сенсу і є абсолютно безглуздим. Ця техніка вже ніколи не знадобиться на виборах. Навіть якщо буде прийнято рішення використовувати її на президентських виборах 2015 року, то за цей час вона все одно застаріє. А якщо ці три роки технікою користуватимуться школи, то вона хоч принесе для них користь.

Варто зазначити, що на придбання техніки для виборів з держбюджету було виділено 1 млрд. грн. Оскільки на виборах здебільшого саме школи використовувались в якості виборчих дільниць, то до них був підведений Інтернет. Тому згадана техніка може використовуватися школярами дуже ефективно. 

Головне, щоб не сталося так, що ноутбуки віддадуть директорам шкіл і вони гратимуть на них в «Косинку» чи «Тетріс».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.