"Тушки" будуть, поки буде Янукович

12 декабря 2012, 14:01
0
1285

В тому, що Табалови стали «тушками» винна диктатура нинішньої влади.

Як відомо, обрані народними депутатами від Об’єднаної опозиції Олександр та Андрій Табалови, не увійшли до складу фракції «Батьківщина».

Влада зробить все, щоб дискредитувати опозиційні політичні сили таким фактором як «тушки». Але це є дискредитація самої влади, яка не здатна вести чесну політику.

Безумовно я засуджую Табалових за те, що вони поспішили з висновками і відмовились від обіцянок працювати в «Батьківщині». Але ми повинні розуміти, що явище «тушка» не лежить в площині рис характеру однієї людини. Поки існує диктатура, інструменти залякування, суди, підкупи, поки є попит на «тушки», вони будуть існувати. Єдиний спосіб знищити явище «тушок» – це побудувати демократичне суспільство, в якому «тушки» будуть просто не можливі.

Коли ми засуджуємо людей, які голосували на виборах за гроші ми значно більшою мірою засуджуємо тих горе-політиків, які купували ці голоси. 

Якби не було грошовитих і безчесних олігархів, не було б і підкупу виборців. Якби не було диктатурних інструментів Януковича, не було б і «тушок».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.