Конфіскація квартир за несплату ж/к послуг – це тіньовий бізнес

21 декабря 2012, 07:44
0
806

Опозиція у ВРУ зробить все можливе, щоб стати на захист найменш забезпечених українців...

У ВРУ зареєстровано законопроект № 1083 про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг.  

Те, що економіка України в жахливому становищі – це факт. Але влада не має жодного морального права перекладати відповідальність за свої провали і не кваліфікованість чиновників в економічній діяльності на українську громаду. Це аморально, коли влада не може забезпечити кожного українця роботою, а пенсіонерів достойною пенсією, але забирає у них квартири за те, що вони не мають можливості вчасно заплатити за комунальні послуги.

Опозиція у ВРУ зробить все можливе, щоб стати на захист найменш забезпечених українців і не допустити розгулу тіньового бізнесу, мета якого забрати квартиру за борги і перепродати її «своїм людям» за меншу ціну. Відповідний законопроект разом зі мною готували також А. Павловський, Ю.Одарченко, В.Ар'єв, Д. Андрієвський та Ю. Стець.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.