Питання Гостинного двору розглядають у ВРУ

25 декабря 2012, 14:59
0
657

Влада робить все, щоб принизити Київ шляхом знищення його культурного надбання та історичних цінностей...

На засіданні Комітету ВРУ з питань культури і духовності, який вперше засідав у новому складі новообраних депутатів ВРУ VII скликання, крім організаційних питань було прийняте рішення про створення робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася навколо Гостинного двору.

До складу робочої групи крім мене увійшли народні депутати О. Доній та В. Яворівський. 

Метою робочої групи є створення законопроекту, який би унеможливив перебудову та реконструкцію Гостинного двору як унікального об’єкту культурної спадщини. Вже на наступне засідання Комітету нами будуть підготовлені відповідні зміни до законів.

Ситуація навколо Гостинного двору носить глибоко політичний характер. Влада робить все, щоб принизити Київ шляхом знищення його культурного надбання та історичних цінностей. Я та мої колеги, громадські активісти, докладаємо максимум зусиль для захисту Гостинного двору. Але вирішити це питання можна шляхом, наприклад, повернення Гостинному двору статусу об’єкта культурної спадщини, що не підлягає приватизації.

Ініціатором створення робочої групи був член Комітету з питань культури і духовності О. Доній.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.