Бригинець: Київську владу в 2012 році врятувало «штучне дихання»

27 декабря 2012, 14:54
0
962

Кияни повною мірою не відчули краху О. Попова і його команди з огляду на проведення Євро-2012 та підготовку до парламентських виборів 2012 року.

Київську владу в 2012 році врятувало два сеанси «штучного дихання»: потужне державне фінансування Євро-2012 та значні інвестиції в місто у зв’язку з проведенням парламентських виборів 2012 разом зі зливою готівки, яка впала на Київ з рук провладних кандидатів в депутати. А от після виборів настав крах: порожній міський бюджет, коштів не вистачає навіть на виплату заробітних плат та на проведення господарської діяльності в місті.

Наступний 2013 рік взагалі буде повним крахом для представників київської влади. 

Можна сміливо говорити, що київська влада вже є мертвою і ніяких шансів на перемогу в наступних міський виборах у представників міста і «регіоналів» немає. О. Попов скільки завгодно може грати в опозиціонера, але кияни добре розуміють, що в опозиції можуть бути розбіжності в поглядах, а у влади розбіжність може бути лише за вказівкою Януковича. Спроби імітації опозиційних заяв О. Попова рано чи пізно закінчаться так як і імітація опозиційних заяв у Н. Королевської. З тією тільки різницею, що О. Попову дадуть інше міністерство.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.