Табачник - це завжди погано

3 января 2013, 07:11
0
1355

Деякі опозиціонери закликали своїх колег не голосувати за позбавлення депутатських повноважень Д. Табачника у зв'язку з перепризначенням його главою Міносвіти...

Дмитро Табачник завдасть шкоди Україні, де б він не знаходився, що в Парламенті, що в Кабміні. Тому навіть ідея опозиції - залишити міністра у Верховній Раді депутатом - не є ефективним вирішенням проблеми.

Ви ж чули пропозицію про те, що, мовляв, краще Табачника залишити у ВРУ, бо він нібито у Парламенті, менше шкоди країні завдасть. Позиція в цілому правильна, і тут я її підтримую. Але, з іншого боку, Табачник - це шкода для країни в будь-якому місці.

Нагадаю, за проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Табачника Д.В. (№1009-2) - за основу та в цілому проголосувало 226 народних депутатів при 226 необхідних для прийняття рішення. Проти: 119, утрималися: 1, не голосували: 49.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.