Високопосадовців необхідно пересадити на "запорожці"

8 января 2013, 07:19
0
1473

Економія повинна починатися із влади...

У високопосадовцві необхідно позабирати службові іномарки та пересадити їх на автомобілі вітчизняного виробництва.

Відповідна ініціатива подана на розгляд ВРУ у вигляді законопроекту № 1122 про внесення змін до Закону України «Про державну службу» (щодо використання службового транспорту). Законопроект разом зі мною готували також А.Павловський та Ю. Стець.

Автомобілі високопосадовців, часом, нагадують бенкетування у часи чуми. Коли соціально-економічна ситуація в державі надзвичайно складна, держслужбовці, ніби нічого не сталося, продовжують дивувати громадян не лише золотими унітазами, але й шикарними іномарками. Чиновників треба поставити у ті ж умови, в яких живе суспільство!.

Згаданий законопроект направлений на «приведення у відповідність до соціально-економічного стану країни умови використання службового транспорту керівниками державного органу». Простішими словами - проект передбачає використання посадовими особами транспорту вітчизняного виробника. На думку ініціаторів законопроекту, це не лише суттєво зекономить бюджетні кошти, а й підтримає вітчизняного виробника.

Економія повинна починатися із влади. Високопосадовці держави повинні своєю скромністю показати приклад тим, хто з вини тих же висопосадовців позбавлений посадових пільг, соціальної допомоги, високої зарплатні, соціальних гарантій тощо.

Відповідно до законопроекту буде розроблено правила відчуження автомобілів не українського виробництва та автівок вартість яких перевищує зазначену у статті 33-1 суму. Йдеться про автівки, які експлуатуються Кабміном, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними місцевими адміністраціями та їх структурними підрозділами. В той же час, державні службовці можуть використовувати для потреб в роботі власний транспортний засіб або транспортний засіб членів своєї родини. Умови та розмір компенсації витрат на його експлуатацію визначається Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується доповнити Главу 4 Закону України «Про державну службу» статтею 33-1 «Використання службового транспорту», у якій визначено граничні суми вартості автомобілів для різних категорій посад державних службовців.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.