Янукович повинен якнайшвидше призначити міністра культури

10 января 2013, 07:31
0
742

Я звернувся до Президента України з вимогою якнайшвидше призначити міністра культури...

Я розумію, що на сьогодні немає кандидатури, яка могла б працювати на цій посаді. Але поки не призначено міністра культури в цій сфері може статися купа проблем. Саме тому я звернувся до Януковича з вимогою якнайшвидше призначити людину, яка б відповідала за культуру в Україні.

Наразі існує багато проблем, які потребують термінового вирішення. В тому числі питання реконструкції Гостинного двору, забудова на схилах Дніпра торговельним центром у вигляді Президентського вертодрому, яким Янукович так і не користується.

Президент мало не в перший же день призначив керівників всіх міністерств, де справа стосується переважно економічних інтересів провладних олігархів. А от Міністерство, яке могло б підтримати культуру та зберегти пам’ятки, вже понад місяць перебуває обезголовленим.

Незважаючи на коротку лаву запасних, Президент має терміново прийняти хоч якесь рішення, тому що Міністерство культури України надалі не може бути без міністра. Крім всього іншого, відсутність міністра культури ускладнює роботу депутатського корпусу, якому немає до кого звертатись щодо вирішення проблем у сфері культури.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.