Знов Лебідь, Рак та Щука?

28 января 2013, 10:47
0
412

Репутати різних рівнів тягнутимуть у різні боки?

Київська "Батьківщина" провела конференцію, де висунула кандидатів до Київради. Дивно, що не запитали думку 10 нардепів-батьківщинівців, що перемогли у Києві і вже мають забов'язання перед громадою.

Ми, нардепи, впевнені, що має бути створена команда, яка працювати на місто: нардепи + депутати Київради. Ми підписали відповідне звернення на О.Турчинова і А.Яценюка.  На жаль, нашу думку не запитали, наші пропозиції не захотіли почути, нас на конференцію не заппросили.

Я буду наполягати, щоб кандидатами від опозиції до Київради по Оболоні йщли ті люди, які працюватимуть зі мною в одній команді, щоб не було , як у байці Крилова про Лебідя, Рака та Щуку. А хто як з активістів "Батьківщини" може працювати, я знаю, бо бачив кожного з них в передвиборчій роботі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.