Позачергова сесія

30 января 2013, 14:07
0
1024

Рибак-не голова ВРУ, а лише її управдом

Голова ВРУ Рибак саботує конституційну вимогу опозиції, щодо проведення позачергової сесії, де повинні розглядатись питання щодо політичних репресій, недовіри керівникам силових структур та створення слідчої комісії щодо причетності представників влади до масових вбивств у Донецькому регіоні в 90-х роках. Ми не почули від Рибака жодного посилання на Конституцію та закони України, натомість він намагався відверто «водити козу», щось невиразно пояснюючи… До речі, подібна ситуація відбувається вперше! в історії українського парламентаризму.

Звичайно, всім зрозуміло, що бойкотування Рибаком сесії означає те, що Янукович не дав дозволу на її проведення. Що це значить? Це значить одне: сьогодні у Верховної Ради України немає голови. Є лише людина, представник ПР у президії, який виконуючи вказівки, що отримує з Адміністрації президента, паплюжить Конституцію та закони, такий собі управдом.

Тому, попри все: попри всі заборони, відмови та відписки, завтра на 10.00 у Верховній Раді ми проведемо збори депутатів трьох опозиційних фракцій, де розглянемо питання висловлення недовіри спікеру Рибаку та приймемо рішення, як взагалі діяти опозиції в парламенті в умовах, коли влада намагається знищити парламентаризм як такий.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.