СБушки

31 января 2013, 15:35
0
1530

риторичні питання...

Вчора вночі на мобільні телефони народних депутатів надійшли смс-повідомлення у яких було сказано, що сьогоднішнє засідання опозиції у ВР відміняється. Більше того, відправниками цих повідомлень значились секретаріати опозиційних фракцій.

Цими смсками АП не тільки продемонструвала свій страх перед зібранням депутатів та обговоренням опозицією скоєних владою злочинів, але і те, що мобільні телефони всіх опозиційних депутатів незаконно прослуховуються. Без допомоги СБУ ПРівці не змогли б скласти такий довідник мобільних телефонів…

Окрім цього є, безумовно, питання до мобільних операторів, які належать олігархам від влади або, які готові для збереження свого бізнесу сприяти незаконним діям силових структур, щодо зняття інформації та надання фальшивих зворотніх адрес.

Це реалії українського життя, коли влада принижує силові структури та примушує їх не тільки фальшувати справи або незаконно збирати інформацію, але і організовувати такі дрібні та брудні провокації.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.