Welcome to USSR?

13 марта 2013, 15:52
0
1846

Думаю, що невдовзі для цього режиму невиїзні українці стануть також нормою, як і їх брехня. А на завершення фальшивої «євроінтеграції» на кордоні вони побудують залізну завісу...

Не очікуючи жорсткої реакції європейської спільноти на агресію проти Сергія Власенка, влада традиційно публічно розповіла, що не має до нього ніяких претензій. А кримінальні справи проти нього закриті.

При цьому, сьогоднішня демонстративна заборона йому вилетіти до Страсбурга на  запрошення Європейського парламенту, наочно продемонструвала, що українські силовики, як і вся українська вертикаль влади вже забули, що таке говорити правду. Брехня для них – норма та формат існування.

Власенко залишається невиїзним, і йому без будь-яких підстав заборонили покидати країну.

Думаю, що невдовзі для цього режиму невиїзні українці стануть також нормою, як і їх брехня. А на завершення фальшивої «євроінтеграції» на кордоні вони побудують залізну завісу, щоб ні Європа, ні хто інший не відволікав їх від насилля і грабунку власної країни.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.