Подих фашизму

20 марта 2013, 16:10
0
2075

Коли від депутатів ПР вимагають в українському парламенті розмовляти українською, вони волають, що це фашизм

Коли від депутатів ПР вимагають в українському парламенті розмовляти українською, вони волають, що це фашизм.

Але фашизм – це інше, і ми дійсно відчуваємо його подих в Україні. Це, коли Партія регіонів кидає своїх опонентів за ґрати, коли знищуються суди, коли знищується Конституція, коли громадян, як це було сьогодні в парламенті, позбавляють права обирати собі місцеві органи влади тільки тому, що Партія регіонів не має ніяких шансів навіть з адміністративним ресурсом і фальсифікаціями отримати перемогу.

Фашизм - це коли вагітним жінкам члени цієї партії розрізають животи і вбивають їх дітей, як це було на Чернігівщині. Фашизм - це коли представники Партії регіонів ґвалтують і спалюють живцем, як це було в Миколаєві. Це і є  звичайний, на жаль, вже буденний фашизм, який поступово вкорінюється в нашій державі, і що гірше - в нашій свідомості. Наш обов'язок цей фашизм зупинити…

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.