Очищення України почнеться з Києва

21 марта 2013, 14:59
0
1873

У Адміністрації президента стосовно виборів у Києві відпрацьовується два варіанти

Останній термін прийняття рішення парламентом про призначення виборів у Києві - це вівторок наступного пленарного тижня, 2 квітня.  Тоді ми зможемо провести вибори у Києві 2 червня, що відповідає закону. Після цього терміну київська влада стане нелігітимною, просто зборищем людей, які не мають права приймати жодного рішення.

Партія регіонів, щоб обгрунтувати грубе порушення Конституції - позбавлення киян права обирати місцеву владу, традиційно звертається до Конституційного суду.

У Адміністрації президента зараз відпрацьовується два варіанти. Один: провести вибори, коли в Києві нікого не буде, коли люди будуть у відпустках та на городах, тобто наприкінці липня - на початку серпня. А другий: взагалі їх не проводити.

Сподіваюсь, ми разом з киянами зруйнуємо їх плани і ані Адміністрація президента, ані Партія регіонів не будуть розповідати, кого і коли нам обирати. Це буде вирішувати громада. Громада вільних людей, здатних захистити свої права. Очищення України почнеться з Києва.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.