«Сезон» очищення

29 марта 2013, 17:18
0
3521

Київським виборам збираються оголосити "не сезон"

В Києві знову обіцяють снігопади. І якщо синоптики не обманюють, завтра може повторитись 23 березня. Такий собі флеш-бек. Друзі, якщо можете, не виїжджайте машинами. Краще пішки. Ви ж бачите, що влада виявилась абсолютно нездатною працювати. Сидять та чекають поки воно все розтане, а повінь висохне... У них «не сезон» для снігу, «не сезон» для повені…

В цьому році кияни повинні обирати собі мера і оновлювати склад міськради. Але влада збирається оголосити, що цей рік –  «не сезон» для київських виборів.

За нашою інформацією, сезон виборів у них може початись у 2015 році, а якщо поталанить то і в 2025… Віктору Федоровичу тоді стукне 75, можна вже буде і подумати про передачу влади комусь з онуків…

Друзі, вони настільки сильно, прямо на фізичному рівні бояться втратити  владу, що оточують себе сотнями охоронців, будують десятиметрові паркани навколо своїх адміністрацій, ховаючись від людей…але їм це не допоможе.

Тому що разом ми здатні звільнити від них Україну!

Приходьте 2 квітня на 10:00 до Верховної Ради. Захистимо наше право бути громадянами та обирати тих, кому ми довіряємо! Розпочнемо сезон очищення країни!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.