Зворотній відлік

10 апреля 2013, 07:53
0
1481

АП прискорило зворотній відлік до завершення державного перевороту

Як стало відомо зі ЗМІ, за вказівкою з Банкової ЦВК почало підготовку до референдуму. Що це значить? Це значить, що АП прискорило зворотній відлік до завершення державного перевороту. 

Цей відлік розпочався,  коли Конституцію ламав через коліно барсеточний суд. Далі відбувся злам противаг та була побудована  гільйотина вертикалі одного Клану, було повністю знищене судочинство та  країну накрила хвиля  політичних репресій. Передостаннім в цьому сумному ряду був виїзний парламентський абсурд у вигляді голосування «більшості» на Банковій. 

І от розпочався заключний акт цієї трагедії - це незаконний референдум, який, на думку "професіоналів" з АП, повинен легалізувати весь абсурд та маразм української диктатури. 

Так, вони запустили цей процес, але хунтівська модель країни у завершеному вигляді поки що сидить лише в їх мізках.  

Питання тільки в одному: чи погодяться українці щоб країну  покрила брудна завіса тоталітарного терору, чи  українці встигнуть об'єднатись, піднятись та знести цей бруд зі своєї землі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.