Новини з Харкова

12 апреля 2013, 10:02
0
6031

Вже дві з половиною години ми стоїмо на дев'ятому поверсі в лікарні перед зачиненими дверима, намагаючись потрапити до Юлії Тимошенко

Як і минулого разу влада йде на провокації і зриває нашу зустріч з Юлією Володимирівною. Вже дві з половиною години ми стоїмо на дев'ятому поверсі в лікарні перед зачиненими дверима, які охороняють працівники МВС і не можемо отримати хоч якусь відповідь на питання на яких підставах нас не пускають на зустріч з Юлею. Хоча підстава може бути тільки одна - пряма вказівка з АП.

В цей час центр Харкова знаходиться в облозі. Харківські суди прийняли рішення щодо заборони мітингу, який повинен бути сьогодні в місті, посилаючись на те, що він буде заважати руху громадського транспорту. В той же час майже весь громадський транспорт, півсотні автобусів та тролейбусів, стоять пусті на дорозі, блокуючи проїзд та прохід до центру. 

Влада демонструє, що їм плювати на інтереси тисяч харків'ян, які не змогли сьогодні дістатись до роботи через організований ними колапс на дорогах . Все це демонстрація їх слабкості та страху, що є свідченням неминучої розв'язки.

Попри всі перешкоди хода та мітинг в будь-якому разі відбудуться. Харків'яни, виходьте на вулиці!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.