Азаров має поділитися асфальтом із Поповим

12 апреля 2013, 12:25
0
1288

Ремонтні роботи міжквартальних проїздів та дворів будинків - це ніщо в порівнянні з тим, що зроблено на міжміських дорогах

Відновлення асфальтового покриття на прибудинковій території житлового будинку на вул. Героїв Дніпра, 79 включено в поадресний перелік асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів і благоустрою на 2013 рік.

Про це повідомила КМДА на моє звернення щодо відновлення асфальтового покриття на прибудинковій території згаданого будинку.

Як зазначили жителі згаданого будинку, через суцільні ями та аварійний стан доріжок до будинку не можливо під’їхати.

На рівні країни вже прозвітовано, що майже всі дороги відремонтовані, а це значить, що ресурси дорожньої техніки та асфальтових заводів звільнилися. Чому ці ресурси не спрямовуються на ремонт асфальтового покриття наших дворів і проїздів у межах столиці? Розумію, Київ – це сфера відповідальності О. Попова, а не Кабміну, але чому через те, що муніципальна і державна влада не можуть домовитися між собою повинні страждати кияни? Може, нехай Азаров поділиться асфальтом з Поповим?!

Ремонтні роботи міжквартальних проїздів та дворів будинків - це ніщо в порівнянні з тим, що зроблено на міжміських дорогах, але київська влада неспроможна виконати й цього об’єму робіт.

 

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.