Рибак готує альтернативну сесійну залу

19 июня 2013, 12:14
0
2630

Актовий зал на вул. Банковій, 6-8, в якому пройшло перше антиконституційне засідання більшості ВРУ, намагаються відділити від іншої частини комітетських коридорів броньованими ролетами.

Напевно, для проведення провладною більшістю альтернативних засідань ВРУ.

Більшість ВРУ повним ходом готується до підвальних незаконних засідань Парламенту. Президент підготував собі запасний майданчик в Межигір’ї, а ВРУ у комітетах.

У так званий відсік можна буде увійти не через центральний вхід в комітети, а з бокового входу, де зараз знаходиться приймальня громадян або через службовий вхід, який знаходиться у господарському дворі комітетів.


Таким чином, для нардепів більшості, які збираються проводити в цьому приміщенні незаконні засідання, буде створено окремий простір, в якому буде туалет, новенькі кондиціонери та, звичайно ж, буфет.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.