Рибак сьогодні виконав роботу замовного провокатора

3 июля 2013, 09:24
0
903

Чому саме сьогодні Рибак оголосив рішення щодо позбавлення мандатів Балоги і Домбровського?

Здається, план дій влади такий: оголошується про неконституційне позбавлення двох депутатів мандатів, позафракційні депутати, до яких належать згадані нардепи, вдаються до блокування роботи Парламенту, їх підтримує опозиція, бо іншого виходу в опозиції не буде, більшість заявляє про те, що опозиція не хоче працювати і втікає на вже підготовлений для неконституційних засідань зал на вул. Банковій, 6-8. Там швиденько приймаються всі мертві, і живі, і ненароджені законопроекти, і з почуттям гарно виконаної роботи регіонали йдуть у відпустку.

Висновок, Рибак свідомий провокатор, мета якого зірвати роботу сесії. Чи ви гадаєте він не міг прийняти рішення щодо позбавлення депутатів Балоги і Домбровського повноважень, припустимо, в п’ятницю - перед закриттям сесії? Міг, але йому треба було зірвати сесію, і дати публічний ляпас Європі, продемонструвавши, що Україна – це держава печерного права, де один начальник, а всі інші – дурні…


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.