Декларація

16 июля 2013, 10:42
0
800

Навряд чи ті, хто вчора підтримував незалежність України, хто прагнув до її суверенітету, могли уявити, що сьогодні українська! влада буде здавати територію

Рівно 23 роки тому, 16 липня 1990 року 244 депутати Верховної Ради УРСР проголосували Декларацію про Державний суверенітет України. 

 

Навряд чи ті, хто вчора підтримував незалежність України, хто прагнув до її суверенітету, могли уявити, що сьогодні українська! влада буде здавати територію, вимагати визнання боротьби за незалежність геноцидом і сприяти як економічній та політичній залежності, так і вразливості країни. Навряд чи вони могли собі це уявити… А вже сьогодні дехто з тих, хто в 1990 році голосував за незалежність, своїми руками руйнує її…

 

Але… Знаєте, я впевнений, що прагнення українського народу до незалежності не могли змінитись. Просто прийшов час змінити владу, яка ці прагнення хоче перекреслити!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.