Прийшов час

24 августа 2013, 06:55
0
1042

Як ви думаєте скільки поколінь повинно змінитись, щоб виховати повагу до власної країни та її історії?

Скільки потрібно часу державі, щоб стати могутньою та впливовою? Сто років? Двісті? Як ви думаєте скільки поколінь повинно змінитись, щоб виховати повагу до власної країни та її історії?

Мойсей водив свій народ пустелею 40 років. Чому? Тому що пустеля така велика? Ні. Повинен був вмерти останній, хто мав свідомість раба.

Сьогодні ми святкуємо 22 річницю Незалежності України. За 22 роки виросло вже зовсім нове покоління Незалежної України. Покоління, для якого слова: ГКЧП, дефіцит, продуктові талони та науковий комунізм стали лише пустими звуками.

Але країною продовжують керувати ради, що дірвались до влади. Поки психологія рабів, які не прагнуть свободи, а прагнуть влади над іншими рабами буде залишатись офіційною доктриною нації – незалежність та свобода будуть залишатись лише формальними святами.

Країна складається не просто з території, а з людей, які тут живуть. Тільки вільна людина може побудувати вільну та незалежну країну. Прокидайтесь, друзі. Прийшов час стати вільними!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.