Вирок режиму

11 октября 2013, 14:17
0
1224

Рівно 2 роки тому режим Януковича виніс вирок Юлії Тимошенко…

Рівно 2 роки тому режим Януковича виніс вирок Юлії Тимошенко… Пам‘ятаю, як в той день виконавець замовлення Банкової, Родіон Кірєєв пітніючи та майже втрачаючи свідомість бубонів текст, написаний в Адміністрації…


Сьогодні всі українські патріоти та представники демократичних країн світу прикладають надзвичайні зусилля до того, щоб витягти Юлю з-за ґрат, зберегти здоров‘я та життя незламному лідеру опозиції…


Янукович та його оточення готові піти на все, аби цього не відбулося. І поки Юля буде за ґратами весь світ знатиме, що  в нашій країні продовжуються політичні репресії, в Україні немає судів, немає цивілізованих інститутів влади, а є режим.


Якби  Юля була на волі, то наша країна була б набагато ближчою до Європи. Тому що Європа починається зсередини, починається з власної гідності та поваги до закону… Мені здається, що з кожним днем  це починають розуміти дедалі більше людей. І каталізатором до цього усвідомлення стала доля та боротьба нашого лідера … Два роки тому вони винесли вирок не Юлії Тимошенко, а власному режиму!

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.