"ТERRAпіЯ свідомості" - вибуховий заряд оптимізму від Михайла Деяка

12 октября 2012, 21:53
Владелец страницы
Галерист
0
2092
 ТERRAпіЯ свідомості  - вибуховий заряд оптимізму від Михайла Деяка

Михайло Деяк запропонував нову профілактику осінньої депресії – терапію кольором

Дивовижно, як змінюється настрій і вираз обличчя гостей, які потрапляють у зали нашої галереї. Пейзажі Михайла Деяка випромінюють тепло і позитивні емоції, що так необхідні у похмурі осінні дні.

 

Цикл робіт «TERRAпіЯ» – це енергетичний пульсуючий концентрат, що заряджає силою та оптимізмом. 

«Я весь час експериментую з кольором. З його  допомогою можна не тільки змінити настрій, але й зцілити, – розповідає автор. – Вчені давно довели, що кожен колір по різному впливає на психіку і загальний стан здоров’я людини. Тому то велика відповідальність – підібрати влучні барви і їх поєднання.»

 

Навіть фарби для своїх картин Михайло Деяк виготовляє сам за власною технологією. 

Виставка має і філософський аспект: автор пропонує глядачу зазирнути за межі стін власних стереотипів та відкрити вікно у будинку свідомості.TERRA – новий калейдоскопічний і химерний світ Михайла Деяка. Тут Дніпро фіолетовий, пальми білі, а хмари над Парижем яскраво-жовті. Глядач бачить традиційні краєвиди і предмети ніби крізь викривлений магічний вітраж. 

Критики і мистецтвознавці вважають Михайла Деяка одним з найуспішніших  молодих українських художників. Михайлу ще немає і тридцяти років, а на його рахунку вже 10 персональних і 16 групових виставок, визнання на європейському фестивалі Арт-Монако у цьому році і постійні шанувальники серед колекціонерів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.