Відкриття нової маркетингової моделі PESO: зміни для сучасних маркетологів

26 червня 2024, 13:21
Власник сторінки
International expert in PR technologies, Strategist in public and business communications
0
38

Багато моїх колег із маркетингу добре знайомі з моделлю PESO. Але в березні 2024 року було запущено оновлену версію, яка повністю змінила правила гри для маркетологів.


Я не можу не дивуватися: як щось таке стратегічне, як модель PESO, може стати ще кращим?

Особисто я люблю експериментувати з новими стратегічними інструментами під час розробки маркетингових стратегій, і я не можу не висловити захоплення новими функціями, які пропонує оновлена модель PESO.

Після активного користування в роботі з клієнтами, представляю свій огляд нових функцій PESO нижче. 

Що нового в моделі PESO?

Ось останні функції, запущені в березні 2024 року: 

1. Інтеграція штучного інтелекту (AI): нова модель PESO спрямована на використання потужності штучного інтелекту. Подумайте про чат-боти, прогнозну аналітику та персоналізований контент. AI допомагає краще розуміти вашу аудиторію та показувати те, що вони хочуть, і коли вони цього хочуть.

2. Нові медіа-платформи: такі як TikTok. Сьогодні вони мають вирішальне значення для охоплення аудиторії молодшого віку та створення вірусного контенту.

3. E-E-A-T: що означає Досвід, Експертиза, Авторитет і Довіра. Зосередившись на цих елементах, ви можете створити кампанії, які не тільки привернуть увагу, але й створять довгострокову довіру.

4. Розширені маркетингові комунікації: це включає впливовість і маркетинг подій, що перетинаються з paid media.

5. Генерація потенційних клієнтів як підкатегорія: генерація потенційних клієнтів тепер перетинається з медіа-каналами, що полегшує відстеження та конвертацію потенційних клієнтів через ваші власні канали комунікації. 

Як використовувати нову модель PESO?

Дозвольте мені зануритися в кілька реальних сценаріїв, щоб ви почали ефективно працювати з даною маркетинговою моделлю:

1. Покращення кількості пасажирів на електробусах за допомогою персоналізації на основі AI:
Уявіть, що ви транспортна компанія, яка прагне збільшити кількість пасажирів для вашого нового електроавтобуса. Інтегрувавши інструменти штучного інтелекту у свою стратегію PESO, ви зможете аналізувати дані про пасажирів, щоб персоналізувати маркетингові повідомлення.

AI може допомогти передбачити піковий час у дорозі та переваги пасажирів на основі історичних даних. Використовуйте цю інформацію, щоб адаптувати цільову рекламу в соціальних мережах, яка рекламує зручність і екологічні переваги електробусів у часи пік.

2. Використання TikTok для урядових кампаній:
Уявімо, що державна установа запускає кампанію з просування ініціатив у сфері охорони здоров’я, наприклад, заохочення вакцинації в громаді. Замість того, щоб покладатися виключно на традиційні медіа-канали, використовуйте потужність TikTok.

Створіть серію коротких інформативних відео про безпеку та ефективність вакцин, у яких медичні працівники обговорюватимуть всі плюси та позитивні сторони вакцинації, обґрунтовуючи свою позицію в нестандартній, більш інтерактивній формі. Включіть створений користувачами контент від місцевих впливових людей і членів спільноти, які діляться своїми історіями вакцинації.

В епоху, коли звички медіаспоживання постійно змінюються, модель PESO пропонує структурований, але гнучкий підхід до маркетингу. Це повністю змінює правила гри для тих, хто любить стратегічний, довгостроковий підхід.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: маркетинг,піар,інтернет-комунікації,піар-технології
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.