За останні 5 років українські заробітчани переказали додому понад 750 млн євро

06 жовтня 2021, 18:31
Власник сторінки
Community Manager TransferGo
0
13
За останні 5 років українські заробітчани переказали додому понад 750 млн євро
Генеральний директор і співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас

За даними сервісу, постійно зростає й обсяг транзакцій в Україну.

TransferGo, один із світових лідерів серед сервісів грошових переказів, повідомляє про те, що за останні 5 років українські трудові мігранти здійснили грошові перекази  додому на суму в понад 750 млн євро.

Даумантас Двілінкас, співзасновник та генеральний директор TransferGo,  зазначає, що галузь фінтеху стрімко розвивається, а заходи безпеки для здійснення онлайн-переказів посилюються. Відтак, довіра до них зростає - це швидко, надійно та дешево. І цей тренд тільки набиратиме обертів. Зростає водночас і довіра та визнання TransferGo - так, днями компанія отримала нагороду "Транскордонне рішення року” (“Cross border solution of the year") у рамках конференції Global Payments Day 2021 у Києві.

За даними сервісу, постійно зростає й обсяг транзакцій в Україну. Так, з початку пандемії, з березня 2020 по серпень 2021 кількість переказів до України збільшилася на 156% у порівнянні з аналогічним періодом до локдауна. TransferGo також повідомляє про те, що грошовий потік в Україну з лютого 2020 по лютий 2021 зріс на 168% у порівнянні з періодом до пандемії. Піки здійснення транзакцій були зафіксовані у березні 2020 (+210%) та у квітні 2020 (+215%); період із жовтня по грудень 2020 продемонстрував стабільне сезонне зростання щомісяця. Рекордним місяцем в 2020 виявився грудень, на який припало майже 200 тис. транзакцій на суму близько 35 млн євро,  підтвердивши той факт, що більшість українців не змогли поїхати додому на новорічні свята.

Нещодавно TransferGo також проаналізував, з яких країн користувачі сервісу найчастіше здійснювали грошові перекази додому в період пандемії. Серед топ-5 лідерів - Польща, Литва, Німеччина, Британія та Угорщина. Так, наприклад, згідно з трендом 2021 року, TransferGo спостерігає суттєве зростання обсягів грошових переказів, зокрема, з Литви – на 88%, з Німеччини – на 65% та з Великої Британії – на 72% у порівнянні з 2020 роком.

“Для українських громадян, які працюють за кордоном, дуже важливою є не тільки безпека  та швидкість грошових переказів. Вони також зважають і на те, аби вартість сервісу була доступною, а отримання послуги - простим та зрозумілим. Все це вони знайшли у сервісі TransferGo та вже вкотре демонструють свою прихильність до нас. Про це свідчить те, що у сервісі TransferGo зареєстровано понад 1 200 000 українських користувачів,” - зазначив генеральний директор та співзасновник TransferGo Даумантас Двілінкас.

Він також додав, що для українців важливо отримувати всю інформацію на сайті українською мовою. Саме тому у TransferGo над локалізацією інтерфейсу сервісу працюють  носії української мови: вони також відповідають на дзвінки в службу підтримки користувачів українською.

 

 

Про компанію TransferGo

Заснована у 2012 році, TransferGo є одним із найшвидших та безпечних сервісів грошових переказів у Європі, а також першою загальноєвропейською компанією, яка здійснила переказ грошей отримувачеві за 30 хвилин. На глобальній платформі користувальницьких відгуків Trustpilot компанія отримала оцінку "відмінно" і може також похвалитися 96-відсотковим п'ятизірковим рейтингом.

У лютому 2019 року TransferGo увійшов у ТОП-5 найперспективніших стартапів (TECH5) Великобританії.

У вересні 2021 року TransferGo отримав нагороду "Cross border solution of the year" на конференції Global Payments Day 2021 у Києві.

Наразі компанія обслуговує 3,5 млн користувачів на 160 ринках  в країнах Європи, Азії, США, Канади та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі та Варшаві і штаб-квартирою в Лондоні.

 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: стартап,гроші,мігранти,трудова міграція,перекази
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.