Вадим Дробот: арабський капітал – в український інтелект

25 жовтня 2020, 20:44
Власник сторінки
0
16
Вадим Дробот: арабський капітал – в український інтелект

Україна втрачає свій науково-технічний потенціал, а це саме цінне, що у неї сьогодні є. Очевидно,що для його збереження і розвитку національної науки і технологій потрібні інвестори.

В наш час, коли наука і технології розвиваються високими темпами, гостро стоїть питання ефективної взаємодії науковців та підприємців.

Вадим Дробот, експерт: “У тих ,хто займається пошуком нових ідей дуже часто не вистачає грошей для втілення в їхнє життя . Якщо за часів СРСР наукові дослідження проводились за рахунок держави,то сьогодні вона виділяє на них дуже малі кошти.
В наш час вчені вимушені самі займатись пошуком інвесторів для реалізації своїх проектів. Але тут виникає цілий ряд проблем: далеко не кожен науковець має підприємницький талант і тому багато винаходів і раціоналізаторських ідей залишаються не реалізованими”.

З іншого боку не кожен підприємець може відразу оцінити той чи інший винахід і знайти йому комерційне приміщення. Також не кожен знає де шукати людей,які є носіями потрібних йому ідей.
І тут на допомогу ,як вченим так і підприємцям мають прийти спеціалізовані консалтингові компанії.

-Основним джерелом наукових знань в Україні , які можуть мати практичне застосування , є Національна академія наук України – зауважив Вадим Дробот. – Загальновідомим є і те, що багато наших вчених через брак фінансування вимушені виїжджати за кордон і працювати за межами України. В основному вони виїжджають до країн Заходу і в Китай, який останнім часом щедро фінансує науку.

Таким чином Україна втрачає свій науково-технічний потенціал ,а це саме цінне,що у неї сьогодні є. Очевидно,що для його збереження і розвитку національної науки і технологій потрібні інвестори.
Вадим Дробот запропонував наступне: оскільки в Україні є брак вільних коштів, то тут варто було б звернути увагу на країни Арабського Сходу, де є гроші, але не вистачає технологій і креативних ідей.


Звичайно, що робота з арабами має свою специфіку, але якщо з ними правильно вибудувати ділові відносини,то можна досягти значних успіхів.
У наш динамічний час, коли все дуже швидко змінюється ,не можна стояти на місці. Потрібно весь час шукати нові ідеї,нові можливості і нових людей і лише у такий спосіб можна отримати перемогу у нашому сучасному висококонкурентному і глобалізованому діловому світі.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.