Ірма Крат перевірить з/п Мустафи і Лещенка:Всі, свідомо, підставляють Президента

17 січня 2020, 02:22
Власник сторінки
журналист-правозащитник
0
158
Ірма Крат перевірить з/п Мустафи і Лещенка:Всі, свідомо, підставляють Президента

Я не вірю в те, що вони не розуміють, що такими діями свідомо підставляють Президента. Хоча, вони це робили за часів усіх Президентів України. Може вже й пора справи за диверсії відкривати.

                                                            Лист 

Доброго дня! На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Прошу надати мені письмово інформацію про те, стільки отримав член наглядової ради Сергій Лещенко з/п, із усіма надбавками та преміями: за вересень 2019 рік, жовтень 2019 рік, листопад 2019 рік, грудень 2019, січень 2020 рік. Чи правда, що його заробітна плата станом на сьогоднішній день, становить  більше ніж 600 тисяч гривень в місяць? Якщо це правда, то дуже цікаво, чому Президент України Володимир Зеленський отримує в 10 разів менше, і його все влаштовує, а колишнього антикорупціонера, борця за соціальну справедливість та свободу слова, не влаштовує зарплата, наприклад: в 50 тисяч гривень, аби просто не підставляти Президента перед народом? Чи це свідома підстава, і за це доплачують в іншому наметові? 
Прошу вибачення за свідомі емоції в офіційному листі, котрі зараз турбують кожного українця !

 15.01.20 р.                                                                                             З повагою, Ірма Крат

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.