Сподіваємося на дієву реакцію державних органів…

21 грудня 2019, 16:41
Власник сторінки
журналист
0
26
Сподіваємося на дієву реакцію державних органів…

Просто даємо таку з пошти Президента України… Як реальним людям діяти в такій ситуації? Про “дивні послуги” від компанії RoyalStandardGroup?

Такі типові історії трапляються постійно…

Просто даємо таку з пошти Президента України…

Як реальним людям діяти в такій ситуації?

Про “дивні послуги” від компанії RoyalStandardGroup?

Життєва історія. З листа Президенту…

Ось рядки з листа:

“В мережі інтернет в свій час активно пропонувались кредити фізичним особам від компанії RoyalStandardGroup

().

Найбільш привабливим є те, що оцінка нерухомості є 81% відсоток від ринкової вартості.

Так от, я звернулась до компаніїRoyalStandardGroup з метою отримання кредиту під заставу нерухомості. Консультації з умов кредитування були отримані за адресою: м. Київ, вул. Предславинська 28. Процедури спілкування, перевірки прав власності проводились працівниками компанії чітко і на перший погляд не викликали ніяких підозр.  З огляду на минуле на деякі речі потрібно було дивитися по-іншому, а саме:  попереднє вивчення документів перед підписанням. Та те, що відсутні будь які контактні данні позикодавця, окрім адреси реєстрації.

Крім того, вказана компанія охоче рекламує депозити   та яким чином здійснює повернення коштів. У слайдах запевняють, що депозит оформлюється під заставу нерухомості. Застава має двократне покриття вартості інвестицій. Крім того, компанія гарантує повернення коштів та сплату відсотків шляхом продажу майна в позасудовому порядку. То якщо визнати, що з одного боку є видача кредитів під якби 81 % , з другої сторони залучення депозитів під заставу нерухомості із подвійним покриттям вартості депозиту, то де насправді правда? Та найбільш цікавим є те, що компанія не є фінансовою компанією, та діє на посередницьких умовах.

Але події розпочались в 2016 році. І по суті.

Отримання кредиту в розмірі 20 000 доларів США було погоджено. На кінець серпня 2016 була запланована угода. Оформлення угоди та договору іпотеки проводилось приватним нотаріусом Клименко Дмитрієм Борисовичем за адресою: м. Київ, вул. Н. Вал 50. За тією ж адресою я отримала кошти.

При оформленні договорів  та отриманні коштів були з’ясовані наступні обставини:

  1. Договори будуть підписуватись не з фінансовою компанією, а з фізичною особою.
  2. Договори будуть підписуватись від імені фізичної особи за довіреністю. Довіреність буда виписана на Васильченко Володимира Олександровича, з місцем реєстрації Черкаська обл., м.Звенигородка.

Оскільки договори мали нотаріальне посвідчення, то особливих упереджень чи підозр в мене це не викликало.  Таким чином, в серні 2016 року між мною та Явоном Олександром Анатолійовичем, що зареєстрований за адресою: Чернігівька обл., м.Бобриця, було укладено договір позики. На забезпечення виконання зобов’язань за вищезазначеним договором позики між нами також було укладено іпотечний договір, предметом іпотеки за яким визначено нерухоме майно, а саме: домоволодіння в Васильківському районі Київської області. Вартість нерухомого майна на момент оформлення позики перевищувало запозичені кошти в 4,8-5 разів і становила на той час приблизно 100 тис. дол.США.

Враховуючи погіршення стану мого здоров’я, я звернулась до директора компанії Мостипан Констянтина щодо викупу компанією нерухомості, що було оформлене як застава, та погашенням зобов’язань за договором позики. Мостипан К. сказав, що нерухомість їм не потрібна, тому проблеми з продажу є моїми. В той же час потрібно під’їхати на  вул. Почайнинська 19, щоб зафіксувати наміри з продажу. За вказаною адресою як з’ясувалось вже працював інший нотаріус Ігнатов О.В. Мені було надана на ознайомлення заява. Як мене було проінформовано, що це формальність, бо ми не підписуємо угоду про подовження терміну та на суму не звертайте увагу, моя заборгованість становила 21 800 дол. США. Та моя нерухомість їм не потрібна.  Заява була надана на ознайомлення в грудні 2017 року.

Навесні 2018 року компанія повідомила, що для прискорення процесу  рекламою та продажем буде займатись їх «ріелтор» Андрій. Звичайне питання покупців яку агенцію він представляє, завжди лишало його рівноваги. З цього часу почались обмеження щодо можливості вибору ріелторської компанії, можливості самостійно подавати оголошення та визначати ціну продажу. Ціна в оголошеннях «ріелтора» Андрія на продаж моєї нерухомості почала штучно знижуватись, а так званий ріелтор весь час жалівся, що я йому заважаю працювати з покупцями. І взагалі, з його слів він робить те, що йому говорить керівництво, якщо в мене є питання то звертайтесь до Клименко Д.Б. (колишнього нотаріуса).

В листопаді 2018 року я дійшла згоди з майбутнім покупцем нерухомості та було погоджено підписання попереднього договору продажу, оформлення завдатку у його знайомого нотаріуса. Зустріч була запланована в 20-х числах січня 2019 року у нотаріуса Мурзак С.О. Покупець був попереджений, що будинок обтяжений іпотекою за договором позики з фізичною особою, і власне при оформленні договору продажу мені потрібно буде розрахуватись з позикодавцем. Тому він і настояв на оформленні документів у знайомого нотаріуса.

Звичайно до нотаріуса за вказаною адресою під’їхав «ріелтор» Андрій, оскільки мої документи залишились у нотаріуса Клименко Д.Б. При уважному вивченні правоустановчих документів на нерухоме майно вияснилось, що я вже не власник майна, хоча всі попередні зустрічі на показах я представлялась власницею. Природньо, що покупець від угоди відмовився. Через місяць новий купець з тих же міркувань відмовився від купівлі будинку. Я спитала у Андрія, що відбувається, чому мене не поставили до відома? Він заявив, що дізнався тільки сьогодні, коли отримав оригінали документів.

Я звернулась з претензіями до компанії, яким чином без мого відома та згоди були переформлені документи. Директор компанії Мостипан К. заявив, що він сам нещодавно дізнався і власне в цьому нічого страшного не має.

Таким. чином,  наприкінці січня 2019 року я дізналась, що нерухоме майно разом із земельною ділянкою в кінці листопада 2018 року відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Речових прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного  реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, державним реєстратором філії комунального підприємства «Вектор» Куманівецької сільської ради у Київській області Колодійом Олегом Валентиновичем за Явоном Олександром Анатолійовичем було зареєстровано право власності на належне мені нерухоме майно.

Оформлення відбувалось у державного реєстратора, чомусь тоді, коли реєстри вже неактивні, о 18:20. Відповідно коли проводилась перереєстрація та на підставі яких документів можна тільки теоретично міркувати, а фактично…

Крім того, таке переоформлення коли проводиться приватним нотаріусом, то в обов’язковому порядку проводиться незалежна оцінка такого об’єкту. Згідно з положеннями ч. 5 ст. 37 Закону України «Про іпотеку» на день оформлення Явоном О.А. право власності на нерухоме майно, у нього виникли зобов’язання щодо сплати перевищення 90 відсотків вартості предмета іпотеки над розміром забезпечених іпотекою вимог іпотекодержателя.

DSCN3247

Я поїхала за адресою нотаріуса, вул. Почайнинська 19, і зі мною почав розмовляти Клименко Д.Б., який вже не займається нотаріальною діяльністю, а представився представником Явона О.А.

При зверненні показати документи, що підтверджують його повноваження, розмова була повернута в інше русло, тобто ніяких документів не пред’явлено. На претензії щодо таємного переоформлення нерухомості, Клименком Д., було сказано, що і «ріелтор» Андрій , і Мостипан К були в курсі цієї справи, тобто вони завідомо мене вводили в оману. Крім того, він сказав, що компанія займається залученням клієнтів, отримує свою комісію і подальші справи їх не стосуються.

Мною неодноразово проводились спроби все-таки знайти Явона О.А. Листи за адресами реєстрації Явона О.А. та Васильченка В.О. – повернулись без розгляду.

Оскільки дві поспіль угоди були зірвані так званими «управителями коштів Явона О.В.», в мене почали вимагати ключі від будинку та погрожувати, що як я їм буду заважати, вони переоформлять заборгованість на «ввічливих та люб’язних»  молодиків і тоді мені буде не так комфортно. Я попросила надати можливість найти найближчим часом покупця на будинок, і запросила представників ріелторської компанії (на початку літа п.р.) для проведення зйомок та оцінки вартості будинку. «Управителі» пообіцяли надати таку можливість в обмін на підписання згоди на переоформлення будинку, яке відбулось ще в минулому році. Я сказала, що ніяких документів підписувати заднім числом не буду. Після чого раз на тиждень почав дзвонити Клименко (колишній нотаріус) з вимогою надати ключі. З липня п.р. тепер дзвонить Мостипан (директор компанії) з вимогою приїхати на розмову.

В серпні був запланований показ можливим покупцям, від ріелторської компанії. Я з ріелтором приїхали трохи раніше, і з’ясувалось, що замки в будинку замінені і від так показ довелось перенести.

Але історія на цьому не закінчується. Мені як обманутому власнику прийшлось звернутись із заявами до поліції м. Києва та Прокуратури м. Києва про шахрайські дії кола осіб. Також звернутись із заявами до місцевої поліції про обмеження доступу до власного майна, в  будинку знаходяться особисті та цінні речі вартістю майже 30 тис. дол. США., в т.ч. заощадження в сумі 26 тис. дол. США. Місцева поліція відреагувала зразу та дозволила змінити замки та ввійти до будинку і з’ясувалось найгірше, заощадження зникли.-пише сайт https://uamediacenter

Заяви із поліції м. Києва повернулись без відкриття кримінального впровадження, хоча інформація про компанію періодично з’являється в інтернеті.  Публікації щодо діяльності компанії 2018 рік  ().

Інші дійові особи – поза увагою. Таким чином, коло осіб своїми шахрайськими діями особи  мене лишили права на власність, вільного доступу до власності (змінені замки), втрати особистих і цінних речей.

Мостипан Констянтин – директор компанії

Клименко Дмитро Борисович – колишній нотаріус

Васильченко В.О. –довірена особа позикодавця

Ігнатов А.В. – діючий нотаріус

Колодій Олег Валентинович – державний реєстратор філії комунального підприємства «Вектор» Куманівецької сільської ради у Київській області

Сподіваємося на дієву реакцію державних органів…

Адже, ситуація очевидна…

Комітет справедливості

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.