У Кропивницькому вимагали посадити за грати шахрайку Сюр

10 липня 2019, 15:39
Власник сторінки
0
238
У Кропивницькому вимагали посадити за грати шахрайку Сюр

На центральній вулиці Кропивницького відбувся мітинг.На центральній вулиці Кропивницького відбувся мітинг. На стінах колишнього ресторану «Весна» з’явились банери із закликом до адвоката Наталії Сюр-Москаленко повернути приміщення справжнім власникам – сім’ї Золотарьових. 


Ця історія добре відома мешканцям міста. Декілька років тому гучний скандал сколихнув місто: спадщину дітей та внуків Аркадія Золотарьова відібрала його коханка Наталія Сюр.


Така кримінальна драма триває вже майже п`ять років. За свою спадщину і майнові права продовжує боротися Денис Золотарьов.


«Після смерті батька мені і моїй сім`ї довелося пережити багато горя від Сюр. І розбої, побиття, шантаж і залякування. Мене навіть незаконно зачиняли в СІЗО де били до напів смерті. Ця жінка готова піти на все заради нашої спадщини» – розповідає Денис.


Із чотирьох об`єктів майна, якими незаконно заволоділа Сюр, три вдалося повернути справжнім власникам. Зараз на черзі і приміщення сімейного ресторану Весна.


У червні цього року  відбулось судове засідання Господарского суду, де було вирішено визнати недійсним з моменту прийняття рішення Загальних зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства “Весна” яке приймалося 07 грудня 2018 року з сьомого питання порядку денного Зборів, а саме, про “Затвердження правочинів на відчуження нерухомості, що належала ПрАТ “Весна”, фізичним та юридичних особам, що були укладені у 2016-2017 роках.


Це говорить про те, що суд визнав дії Сюр незаконними та у подальшому справжні спадкоємці зможуть повернути свою власність.


Про подальший розвиток подій читайте у наступних публікаціях.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.