Економічне айкідо: як Україні перетворити проблему в можливість

23 жовтня 2018, 15:27
Власник сторінки
0
84
Економічне айкідо: як Україні перетворити проблему в можливість

Виступ на КМЕФ цього року вийшов дуже резонансний. Кілька великих інвесторів та серйозних міжнародних топів підійшли та зателефонували згодом. Протилежність виступу Прем’єр-міністра.

 Адже, по-перше – об’єктивно, по-друге – фактажно, по-третє – практично.

Можете подивіться і зробити висновки самі:


Основні тези мого виступу:

1.ВЕЛИКА ЕКОНОМІЧНА ПРОБЛЕМА

Міжнародна торгівля України «працює в мінус». ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДЕФІЦИТ сягає 10 млрд дол. США на рік. Він продовжує зростати, послаблюючи економіку, знищуючи робочі місця, знецінюючи гривню та роздмухуючи інфляцію.

Це СТРУКТУРНА ПРОБЛЕМА. Вона частково компенсується грошовими переказами емігрантів-заробітчан. І вона НЕ ЛІКУЄТЬСЯ КРЕДИТАМИ МВФ. Скоріше навпаки.

2.ВЕЛИКА ІНВЕСТИЦІЙНА МОЖЛИВІСТЬ

Повернення здорового глузду в економіку та РАДИКАЛЬНА ЗМІНА ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ здатна перетворити серйозну економічну проблему на велику інвестиційну можливість.

Перший рівень рішення – РОЗУМНЕ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ. Воно збільшить українську економіку на десятки відсотків. Адже Україна щороку на багато мільярдів доларів купує за кордоном те що виробляє, або може виробляти сама.

Другий рівень – РОЗВИТОК ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ. Це збільшення української економіки в рази. Адже в модернізацію інфраструктури треба вкласти на порядок більше, ніж вкладається сьогодні. Понад 100 млрд дол. США в оновлення та будівництво доріг, інженерних мереж, комунального транспорту – програма мінімум.

Третій рівень – ЕКСПОРТНА ЕКСПАНСІЯ. Україна може і повинна експортувати літаки, вертольоти, кораблі, вагони, турбіни, труби, ліки, ІТ-рішення та іншу високотехнологічну продукцію на десятки й десятки мільярдів дол. США. Це ще одна економіка країни, яку треба цілеспрямовано «виростити».

3. ІНСТРУМЕНТИ РОЗВИТКУ

Індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, безкоштовне приєднання до інженерних мереж, "Купуй українське" – це нові ринки, доступна інфраструктура, дешевші кредити, податкові стимули та дружня регуляцію для виробництв в Україні. Ці інструменти економічного розвитку, які ми з Олег Ляшко та командою РПЛ пропонуємо в складі #ПромПакетуРеформ, це мінімум +5% ВВП щороку!

РЕЗУЛЬТАТИ

Європейська перспектива України в економічному вимірі:
- 100+ млрд дол США приватних інвестицій, 
- 1+ млн робочих місць і зупинення масової еміграції, 
- економічне зростання 8-10% на рік замість нинішніх 2-3%.

https://www.facebook.com/Halasiuk/posts/2267885110153781


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: форум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.