Linkos Group піклується про сучасних студентів

06 вересня 2018, 18:08
Власник сторінки
0
31
Linkos Group піклується про сучасних студентів

Вже багато років компанія Linkos Group, зокрема фахівці ISpro, успішно співпрацюють з КНЕУ.

Сьогодні, 6 вересня 2018р., в університеті відбулося відкриття Центру автоматизації бухгалтерського обліку, фінансів та кадрів для студентів нової спеціальності «Діджитал-обліку» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Linkos Group від імені бренду ISpro підтримала цифровізацію у сфері навчання майбутніх спеціалістів бухгалтерії та аудиту і подарувала студентам нової спеціальності сучасний комп′ютерний клас, який стане повноцінним Центром автоматизації бухгалтерського обліку, фінансів та кадрів!

Кабінет для навчання обладнаний ноутбуками з системою ISpro, яку компанія надала у безкоштовне користування. Так студенти зможуть одразу використати на практиці отримані знання та опановувати сучасні ІТ-рішення.

ISpro – це українська розробка класу ERP-систем, яка за ефективністю не поступається іноземним програмам та сьогодні впроваджується у всіх містах України. Система розроблена для управління підприємствами, організаціями, бюджетними установами.

Така підтримка вишів демонструє, що Linkos не на словах, а на ділі сприяє цифровізації бухгалтерських спеціальностей та ефективності освіти.

Керівництво університету в свою чергу подякувало компанії за добру справу – аудиторію майбутнього для сучасних студентів!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: программное обеспечение,решения,освіта,управление бизнес-процессами,Університет,цифровые технологии
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.