Linkos Group піклується про сучасних студентів

6 сентября 2018, 18:08
Владелец страницы
0
27
Linkos Group піклується про сучасних студентів

Вже багато років компанія Linkos Group, зокрема фахівці ISpro, успішно співпрацюють з КНЕУ.

Сьогодні, 6 вересня 2018р., в університеті відбулося відкриття Центру автоматизації бухгалтерського обліку, фінансів та кадрів для студентів нової спеціальності «Діджитал-обліку» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Linkos Group від імені бренду ISpro підтримала цифровізацію у сфері навчання майбутніх спеціалістів бухгалтерії та аудиту і подарувала студентам нової спеціальності сучасний комп′ютерний клас, який стане повноцінним Центром автоматизації бухгалтерського обліку, фінансів та кадрів!

Кабінет для навчання обладнаний ноутбуками з системою ISpro, яку компанія надала у безкоштовне користування. Так студенти зможуть одразу використати на практиці отримані знання та опановувати сучасні ІТ-рішення.

ISpro – це українська розробка класу ERP-систем, яка за ефективністю не поступається іноземним програмам та сьогодні впроваджується у всіх містах України. Система розроблена для управління підприємствами, організаціями, бюджетними установами.

Така підтримка вишів демонструє, що Linkos не на словах, а на ділі сприяє цифровізації бухгалтерських спеціальностей та ефективності освіти.

Керівництво університету в свою чергу подякувало компанії за добру справу – аудиторію майбутнього для сучасних студентів!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: программное обеспечение,решения,освіта,управление бизнес-процессами,Університет,цифровые технологии
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.