Бізнес-семінар;"Індія: глобальна сила у фармацевтиці - надійний партнер України"

22 грудня 2017, 03:01
Власник сторінки
0
74
Бізнес-семінар; Індія: глобальна сила у фармацевтиці - надійний партнер України

У Києві відбувся бізнес-семінар на тему: «Індія - глобальна сила у фармацевтиці». Організаторами заходу виступили Посольство Індії в Україні та Індійська асоціація фармацевтичних виробників (IPMA).

Мета заходу – обмін комерційними можливостями, статистикою та послугами, доступними в фармацевтичній та хімічній галузях з акцентом на імпорт та інвестиції. Цей захід висвітлив потенціал індійської фармацевтичної галузі для України та світу в цілому.

Захід розпочався зі спільного виступу Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та заступника Міністра охорони здоров'я України Романа Ілика.

Роман Ілик зазначив, що Індія є основним постачальником фармацевтичної продукції в Україну, підкреслив великий потенціал між двома країнами та висловив велику надію на майбутню співпрацю.

Манодж Кумар Бхарті підкреслив, що фармацевтична індустрія в Індії сьогодні активно розвивається і має великий потенціал у світі. Так, Індія займає 10% світового ринку ліків з обсягом $110 мільярдів. Країна постачає 10% загальносвітової фармацевтичної продукції, 20% загального обсягу непатентованих лікарських засобів, 30% від усього затребуваного обсягу ліків для боротьби з ВІЛ.

Індія посідає третє місце у світі за рівнем виробництва і 14-е місце в грошовому еквіваленті. У порівнянні із США, витрати на дослідження і розробки складають 12,5%, витрати на клінічні дослідження – 10%, а виробничі витрати – 35%.

На сьогодні Індія є третім найбільшим експортером фармацевтичної продукції в Україну. У 2016 році Індія експортувала в Україну фармацевтичні товари на суму понад 134 мільйони доларів, що становило 28% загального експорту Індії в Україну. Існує також великий потенціал індійських інвестицій у фармацевтичний сектор України. В 2018 році індійська фармацевтична промисловість прагне досягти цільового експорту на суму до 300 мільйонів доларів.

Індія виготовляє ліки всіх терапевтичних категорій: протиінфекційні, ліки для лікування серцево-судинних захворювань, протиракові, для лікування ВІЛ, гінекології, неврології, дерматології, для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, респіраторних захворювань, анальгетики, ліки для лікування діабету, вітаміни/ мінерали/ харчові добавки, тощо. Фармацевтичну продукцію експортує у більш, ніж 200 країн світу. Основними ринками збуту є США, Росія, Німеччина, Австрія, Великобританія.

У Індії розташовано 1400 підприємств, сертифікованих згідно із стандартом WHO-GMP, і 253 підприємств із стандартом EDQM, який є обов`язковим для країн – членів ЄС.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті розказав, що стратегія фармацевтичної галузі Індії передбачає до 2020 року перетворити країну на один зі світових центрів фармацевтичних досліджень з повним циклом виробництва лікарських препаратів, а також вивести в першу п`ятірку найбільших фармацевтичних іноваційних центрів.

Наталія Гудзь, голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, розказала про деякі індійські підприємства, відзначила високу якість фармацевтичної продукції та запевнила в підтримці та співпраці між українськими та індійськими фармацевтичними виробниками.

Загалом у заході взяло участь 250 почесних гостей, у тому числі доктор Менон, голова Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA) та інші члени Асоціації, представники Міністерства охорони здоров`я України, Державного Експертного Центру МОЗ України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, представники ПРООН, компанії «МОРІОН», представники найбільших українських дистриб'юторів «БаДМ, «Оптима», «Вента», засновники компанії Kusum Pharm, найбільшого індійського виробника та інвестора в Україні.

Зустріч закінчилась демонстрацією коротких відеопрезентацій провідних індійських виробників, що працюють в Україні: SunPharma, Dr.Reddys, Aurobindo, Stride, Hatro.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.