FuckUp Nights Lviv Vol. II – для тих, хто воліє вчитися весело

04 жовтня 2017, 08:03
Власник сторінки
0
37
FuckUp Nights Lviv Vol. II – для тих, хто воліє вчитися весело

Реальні приклади реальних людей. У містах по всьому світу, підприємці збираються разом, щоб обговорити промахи, провали та фіаско, що стояли на шляху в їхній кар‘єрі!

Як відкрити свою справу і не налажати? Бізнес, починаючи від кіоску з пиріжками до хімчистки, від стартапу до благодійного фонду, від політики до оренди велосипедів, і без фіаско? Казки. Неможливо не помилятися — ми знаємо. Але як налажати та зробити висновки, які надалі допоможуть бізнесу? А ось це ми вам розповімо на FuckUp Nights Lviv Vol. II.

FuckUp Nights – подія народжена в Мексиці в 2012 році. Підприємці публічно діляться історією їх бізнес невдач.

Формат події проходить в 100 містах світу, на кожному континенті! 

Кожен місяць, понад 10 000 чоловік по всій планеті відвідують FuckUp Nights, щоб почути відверті зізнання локальних лідерів. Кожен спікер має 10 хвилин на розповідь та відповідає на 4 запитання із залу.

Якщо вам цікаво дізнаватися не лише про перемоги, а й про та невдачі відомих бізнесменів і успішних підприємців, якщо ви волієте вчитися, або ж брати до уваги чужі помилки, якщо ви розумієте, що без поразок не буває перемог, то тоді до зустрічі на.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.