Українська кухня проста і, в той же час, дуже смачна.

27 листопада 2014, 21:07
Власник сторінки
0
76

Пора зрозуміти, що на кредитах і ентузіазмі далеко не заїдеш і зміщувати акценти, переходити від слів (політики) до діла (економіки). За рік, починаючи з майдану, люди віддали волонтерам все що могли.

 Українські Карпати – регіон, що увібрав в себе традиції багатьох народів, як в культурному, так і кулінарному плані. Саме тому кожна подорож у гори в будь-який час року супроводжується не тільки лижними пригодами, прогулянками по лісу, а й солодким очікуванням смачного бенкету.

 Поєднання угорських, польських, румунських та інших кулінарних мотивів призвело до створення того дивного букета, який ми і називаємо сьогодні карпатською кухнею: простою і, в той же час, дуже смачною. Кухню цього регіону можна умовно розділити на два табори: прикарпатський і закарпатський. Табори не ворогуючі, а такі що доповнюють один одного і характеризуються своїми особливостями.

 У серпні 2001 року Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською та Чернівецькою облдержадміністраціями за підтримки проекту ТАСІС створена Рада з туризму Карпатського регіону (РТКР). В 2003 році асоційованим членом організації прийнято Тернопільську ОДА. Головною метою діяльності Ради є підтимка розвитку та маркетинг туристичної галузі регіону.

 Правління РТКР складається з представників облдержадміністрацій регіону та приватного сектору. Основні напрямки роботи організації: координація зусиль областей з розвитку туристичної галузі, моніторинг та аналіз діяльності туристичної індустрії в регіоні, координація співпраці туристичнх підприємств з міжнародними, урядовими, недержавними та донорськими організаціями, проведення навчальних заходів.

 За три роки за значної підтримки адміністрацій-засновників та організацій – членів Ради, було видано путівники українською та іноземними мовами, каталоги “Зима в Карпатах” та “Літо в Карпатах” карти-схеми регіону та багато іншої друкованої продукції. Спільно з карпатськими ОДА та Держткрадміністрацією України РТКР регулярно представляє туристичні пропозиції краю на міжнародних виставках в Україні та закордоном.

 В 2003 році у партнерстві із Івано-Франківською ОДА, Асоціацією економічного розвитку області та обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за підтримки фонду “Євразія” в місті створено перший регіональний туристично-інформаційний центр (РТІЦ). Основною метою діяльності Центру є підтримка розвитку туризму в регіоні та надання повної інформації туристам. Вже тоді діючими членами РТКР були понад 80 організацій, які надавали туристичні, транспортні, страхові, рекламні та готельні послуги, організовували художні салони, виставки сувенірної та культурної продукції краю, здійснювали навчання працівників готельного та туристичного бізнесу і готували майбутніх спеціалістів галузі.

 Рада неодноразово отримувала нагороди: Гран-Прі Держадміністрації України у номінації Вітчизняна туристична організація, Диплом лауреата міжнародного рейтингу популярності Золота Фортуна, Кубоки та дипломи за найкраще представлення рекреаційно-туристичного потенціалу карпатського регіону на міжнародних виставках. Щоквартально видається бюлетень РТКР з інформацією про основні туристичні події в регіоні, Україні та за кордоном.

 Сьогодні вся увага і зусилля зосереджені на політиці. Ми знов забули, що політика це лише похідна від економіки. Тих, хто докладає найбільше зусиль у цьому напрямку вважають справжніми патріотами і зовсім забули про тих, хто щоденною кропіткою працею створює нові робочі місця і сплачує податки. Пора зрозуміти, що на кредитах, альтруїзмі і ентузіазмі далеко не заїдеш. При правильному підході можливо заробляти навіть на експорті консервоаного українського борщу, який полюбляють і купують за кордоном. В багатьох країнах світу не менш критична ситуація зі стабільністю, але вони умудряються заробляти на туризмі, а вирощені в пустелі фрукти і овочі продають в Україні з її чорноземами. Потрібно вчитися в них не лише воювати, а й заробляти в таких умовах. За рік, починаючи з майдану, люди віддали волонтерам все що могли. За цей час ми вже забули як виглядає справжня, "аполітична" ялинка. Пора зміщувати акценти, розпочинати системну роботу і переходити від слів (політики) до діла (економіки). Так само, як це роблять усі наші сусіди, в яких, до речі, є великий інтерес до України.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.