Вадим Хабібуллін: Навіть нашим друзям італійцям не дамо грабувати рідну Україну

21 липня 2014, 21:32
Власник сторінки
0

«УКРСОЦБАНК UniCredit» - щодо можливої кримінальної відповідальності за фінансування сепаратизму відносно резонансних та сенсаційних антикорупційних публікацій відомих ЗМІ,- Вадим Хабібуллін


 

 

Вадим Хабібуллін: Навіть нашим друзям італійцям не дамо грабувати рідну Україну

 

 

 

«УКРСОЦБАНК UniCredit» - щодо можливої кримінальної відповідальності за фінансування сепаратизму відносно резонансних та сенсаційних антикорупційних публікацій відомих ЗМІ,- Вадим Хабібуллін

 

 

 

Україна, Київ, 21.07.2014

№ УКРСОЦБАНК UniCredit / ФІНАНСУВАННЯ СЕПАРАТИЗМУ

 

 

ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ)

ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

«ЩОДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗА ФІНАНСУВАННЯ СЕПАРАТИЗМУ»

 

 

ПРО ВЧИНЕНЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

- ПОПЕРЕДНЯ ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ

КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ - МАЄ ОЗНАКИ:

 

 

ЩОДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗА ФІНАНСУВАННЯ СЕПАРАТИЗМУ…

 

 

Кримінальний кодекс України:

 

-        "Стаття 110-2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України: 1. Фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, - карається … 2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, - карається ... 5. Особа, крім керівника організованої групи, звільняється від кримінальної відповідальності за дії, передбачені цією статтею, якщо вона до повідомлення їй про підозру у вчиненні нею злочину добровільно заявила про те, що сталося, органу, службова особа якого наділена законом правом повідомляти про підозру, про відповідну незаконну діяльність або іншим чином сприяла її припиненню або запобіганню злочину, який вона фінансувала або вчиненню якого сприяла, за умови, що в її діях немає складу іншого злочину, інші виявленні статті КК…

 

 

В порядку виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України (надалі – КПК): - п.1 ст. 214 КПК/ - Початок досудового розслідування: Слідчий, прокурор НЕВІДКЛАДНО, але не пізніше 24 годин після подання ЗАЯВИ, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після САМОСТІЙНОГО ВИЯВЛЕННЯ НИМ З БУДЬ-ЯКОГО ДЖЕРЕЛА ОБСТАВИН, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВНЕСТИ ВІДПОВІДНІ ВІДОМОСТІ до Єдиного реєстру досудових розслідувань та РОЗПОЧАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ…; - п.4. ст. 214 КПК - Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, ЗОБОВ’ЯЗАНІ ПРИЙНЯТИ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИ таку заяву чи повідомлення. ВІДМОВА у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ; - п.5 ст. 214 КПК - у Єдиному реєстрі досудових розслідувань АВТОМАТИЧНО фіксується дата внесення інформації та присвоюється номер кримінального провадження; - п.1 ст. 215 КПК - Досудове розслідування злочинів здійснюється у формі досудового слідства.

 

 

Короткий виклад обставин,

що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення,

наведених чи виявлених з іншого джерела…

 

 

Враховуючи резонансні та сенсаційні антикорупційні публічні інформації, що набули розголосу з відкритих та публічних джерел – з відкритих та публічних інформацій/публікацій в тому числі НАЙВІДОМІШИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ БОРЦІВ З КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ стало відомо:

 

 

«Італійці можуть вивести з України п'ятнадцять мільярдів»

http://ua.golos.ua/ekonomika/14_07_17_italyantsyi_mogut_vyivesti_iz_ukrainyi_pyatnadtsat_milliardov_dokumentyi

http://www.unn.com.ua/uk/news/1366150-italiytsi-mozhut-vivesti-z-ukrayini-pyatnadtsyat-milyardiv#.U8gTsCyKv6s.twitter

http://gazeta.ua/articles/life/_italijci-mozhut-vivesti-z-ukrayini-pyatnadcyat-milyardiv/570348

http://versii.com/news/308245/print

Італійська група UniCredit, під брендом якої в Україні працює Укрсоцбанк, активно використовує представників дипломатичної місії Італії для тиску на прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Це відбувається на тлі відкритої підтримки Італією дій Росії і блокуванні італійським дипкорпусом прийняття рішення про введення більш жорстких санкцій відносно РФ. Граціано Камелі, за підтримки італійських дипломатів вимагає від прем’єр-міністра України закрити порушені кримінальні справи, так як група UniCredit зробила інвестиції в економіку України на 2 млрд доларів. Насправді ж Група UniCredit ніколи не здійснювала інвестицій в економіку України і не може вважатися інвестором.“Вони купили Укрсоцбанк у 2008 році платежем з одного офшорного рахунку на інший, сума цієї угоди нікому не відома і приховується. Жодної гривні податків або інвестицій в Україну від цієї покупки не було. За законом інвестором вважається та структура, яка отримала відповідні дозволи Національного Банку на ці дії та здійснила введення грошей в країну з подальшою сплатою податків. Я направив запити в більш ніж десяток інстанцій і всі вони відповіли, що подібних дій з боку UniCredit не було! Сам банк надіслав відповідь, що цього не було. Насправді, вони навпаки активно збирають гроші в України і виводять їх за кордон. За інформацією з Укрсоцбанку у них є зобов’язання перед австрійським банком, засновником, більш ніж на мільярд євро! У випадку якщо вони оплатять цей борг, вийде що вони виведуть з економіки України п’ятнадцять мільярдів гривень, не вклавши ні копійки, а просто зібравши депозити! Ми цього не допустимо”, — повідомив громадський діяч, юрист Вадим Хабібулін.

 

 

 

«Вивести гроші з України Курченку допоміг його топ-менеджер, банкір УКРСОЦБАНКУ UniCredit Тимонькін»

http://espreso.tv/news/2014/03/13/vyvesty_hroshi_z_ukrayiny_kurchenku_dopomih_yoho_top_menedzher_bankir_tymonkin

http://gazeta.ua/articles/politics/_vivesti-groshi-z-ukrayini-kurchenku-dopomig-jogo-topmenedzher-bankir-timonkin/547022

Щонайменше 2 млрд. грн. з держбюджету за лічені дні розчинилися в структурах Сергія Курченка і були виведені через банк з італійським корінням. Експерти переконані, що цю схему допоміг втілити банкір Борис Тимонькін. Тимонькін багато років очолював "УКРСОЦБАНК", який нещодавно увійшов до італійської групи UniCredit. У ЗМІ згадували, що в Unicredit за кордоном є рахунки колишнього прем'єр- міністра Миколи Азарова і ряду чиновників з Адміністрації Віктора Януковича.

 

 

«Украсть миллиарды. Банкир Курченко – Тимонькин – спрятал деньги «семьи» в итальянском банке»

http://sled.net.ua/statti/20140312/timonkin

Как минимум два миллиарда гривен из государственного бюджета растворились за считанные дни в структурах Сергея Курченко, зиц-председателя «семьи» беглого диктатора Виктора Януковича. Пока новая власть скребет по сусекам, ища деньги на выплаты пенсионерам и служащим бюджетных сфер, астрономическая сумма была конвертирована в полновесные $250 млн и через банк с итальянскими корнями затерялась где-то на оффшорных счетах. Эксперты в банковской сфере утверждают: за этой схемой стоит банкир Борис Тимонькин. Интерес «семейных» структур к «Укрсоцбанку» далеко неслучаен. Они не первый год используют банки из группы Unicredit для ведения дел на Западе. Очевидно, что господин Тимонькин помогал им в этом, занимая руководящие должности в украинском филиале финансовой корпорации. И неслучайно деньги бывших власть имущих из Украины сразу перекочевывали на счета Unicredit в Австрии. Дело в том, что Unicredit bank в Австрии возглавляет Джанни Франко Папа – бывший руководитель, наставник и до сих пор друг Бориса Тимонькина.

 

 

«Вывести деньги из Украины Курченко помог его топ-менеджер, банкир УКРСОЦБАНКА UniCredit Тимонькин»

http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/50286-vyivesti-dengi-iz-ukrainyi-kurchenku-pomog-ego-top-menedzher-bankir-timonkin.htm

Стоит напомнить, что ранее Тимонькин много лет возглавлял "Укрсоцбанк", который недавно вошел в итальянскую группу UniCredit.

В СМИ говорили, что в UniCredit за рубежом есть счета бывшего премьер - министра Николая Азарова и ряда чиновников из Администрации Виктора Януковича. Представители "Семьи" не первый год используют банки из группы UniCredit для ведения дел на Западе. Очевидно, что г-н Тимонькин помогал им в этом, занимая руководящие должности в украинском филиале финансовой корпорации. И неслучайно деньги бывших чиновников из Украины сразу перекочевали на счета UniCredit в Австрии. Дело в том, что Unicredit bank в Австрии возглавляет Джанни Франко Папа - бывший руководитель, наставник и друг Бориса Тимонькина.

 

 

«Итальянцы поддерживают Россию и врут Яценюку»

http://izvestia.kiev.ua/article/71112

Из полученных изданием копий документов видно, что председатель правления UniCredit/УкрсоцБанк Грациано Камели,  гражданин Италии который заменил на этом посту ныне объявленного в розыск Бориса Тимонькина, требует от премьер-министра Украины Арсения Яценюка особого отношения к UniCredit/УкрсоцБанк. Грациано Камели, при поддержке итальянских дипломатов требует от премьер-министра Украины закрыть возбужденные уголовные дела, так как группа UniCredit сделала инвестиции в экономику Украины на 2 млрд долларов США. В действительности же Группа UniCredit никогда не осуществляла инвестиций в экономику Украины и не может считаться инвестором. «Они купили УкрсоцБанк в 2008 году платежом с одного оффшорного счета на другой, сумма этой сделки никому не известна и скрывается. Ни одной гривны налогов или инвестиций у Украины от этой покупки не было. По закону инвестором считается та структура, которая получила соответствующие разрешения Национального Банка на эти действия и совершила ввод денег в страну с последующей уплатой налогов. Я направил запросы в более чем десяток инстанций и все они ответили, что подобных действий со стороны  UniCredit не было! Сам банк прислал ответ, что этого не было. В действительности, они наоборот активно собирают деньги в Украине и выводят их за границу. По информации из УкрсоцБанк у них есть обязательства перед австрийским банком, учредителем, более чем в миллиард евро! В случае если они оплатят этот долг, получится что они выведут из экономики Украины пятнадцать миллиардов гривень, не вложив ни копейки, а просто собрав депозиты! Мы этого не допустим!» - сообщил общественный деятель, юрист Вадим Хабибулин.

 

 

«Італійці просять Яценюка врятувати їх банк і інвестиції»

http://espreso.tv/news/2014/07/17/italiyci_prosyat_yacenyuka_vryatuvaty_yikh_bank_i_investyciyi

Італійська група UniCredit, під брендом якої в Україні працює УКРСОЦБАНК, активно використовує представників дипломатичної місії Італії для тиску на прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. “Вони купили Укрсоцбанк у 2008 році платежем з одного офшорного рахунку на інший, сума цієї угоди нікому не відома і приховується. Жодної гривні податків або інвестицій в Україну від цієї покупки не було. За законом інвестором вважається та структура, яка отримала відповідні дозволи Національного Банку на ці дії та здійснила введення грошей в країну з подальшою сплатою податків. Я направив запити в більш ніж десяток інстанцій і всі вони відповіли, що подібних дій з боку UniCredit не було! Сам банк надіслав відповідь, що цього не було. Насправді, вони навпаки активно збирають гроші в України і виводять їх за кордон. За інформацією з Укрсоцбанку у них є зобов’язання перед австрійським банком, засновником, більш ніж на мільярд євро! У випадку якщо вони оплатять цей борг, вийде що вони виведуть з економіки України п’ятнадцять мільярдів гривень, не вклавши ні копійки, а просто зібравши депозити! Ми цього не допустимо”, — повідомив громадський діяч, юрист Вадим Хабібулін.

 

 

«Итальянцы просят Яценюка спасти их банк и инвестиции»

http://www.dsnews.ua/economics/italyantsy-prosyat-yatsenyuka-spasti-ih-bank-i-investitsii-17072014162000

Итальянская группа UniCredit, под брендом которой в Украине работает УКРСОЦБАНК, активно использует представителей дипломатической миссии Италии для давления на премьер-министра Украины Арсения Яценюка. "Они купили УкрсоцБанк в 2008 году платежом с одного оффшорного счета на другой, сумма этой сделки никому не известна и скрывается. Ни одной гривны налогов или инвестиций у Украины от этой покупки не было. По закону инвестором считается та структура, которая получила соответствующие разрешения Национального Банка на эти действия и совершила ввод денег в страну с последующей уплатой налогов. Я направил запросы в более чем десяток инстанций и все они ответили, что подобных действий со стороны UniCredit не было! Сам банк прислал ответ, что этого не было. В действительности, они наоборот активно собирают деньги в Украине и выводят их за границу. По информации из УкрсоцБанк у них есть обязательства перед австрийским банком, учредителем, более чем в миллиард евро! В случае если они оплатят этот долг, получится что они выведут из экономики Украины пятнадцать миллиардов гривень, не вложив ни копейки, а просто собрав депозиты! Мы этого не допустим!" - сообщил общественный деятель, юрист Вадим Хабибулин.

 

 

«Коррупция в руководстве МВД, кто защищает бизнес Януковича? Курченко?»

http://ura-inform.com/ru/politics/2014/06/05/korruptsija-v-rukovodstve-mvd-kto-zaschischaet-biznes-janukovicha

Генеральная прокуратура Украины взяла под контроль расследование действий должностных лиц УкрсоцБанка (UniCredit) на территории Украины и стран ЕС, которые подозреваются в легализации средств и использовании банка членами группы Сергея Курченко, который сбежал в Россию и подозревается в финансировании сепаратизма на Юго-Востоке Украины. Причиной вмешательства Генпрокуратуры послужило решение заместителя начальника Государственного Следственного Управления МВД Украины Григория Мамки о роспуске следственной группы по делам: - № 12012000000000479 (по факту служебного подлога и присвоения права на имущество ЧАО «Укрсоцбанк» и «Київенерго»  служебными лицами ООО «ЮАйПі Лтд» (подконтрольному Башенко О.Б.); - № 12013000000000470 относительно неустановленных служебных лиц ЧАО «Укрсоцбанк» и «Юридическая компания «Алексеев, Боярчуков и партнеры», по факту растраты средств ЧАО «Укрсоцбанк» путем злоупотребления служебным положением по предварительному сговору группой лиц, предусмотренного ч. 5 ст. 191 УК Украины);  - № 42013110000000329 (открыто по обращению главы правления ЧАО «ИСА Прайм Девелопментс» Башенко О.Б. по признакам преступления, предусмотренного ч.3 ст. 365 УК Украины).   Георгий Мамка уже много лет работает в МВД в частности под руководством Василия Фаринника, которого связывают с покровительством и сопровождениям бизнеса олигарха Сергея Курченка и Александара Януковича. При этом, причины действий Мамки по роспуску группы и препятствованию   расследованию по Сергею Курченко, Борису Тимонькину и «УкрсоцБанка» (UniCredit) не понятны.   По данным источника в Генпрокуратуре, Как вмешательство ведомства – вынужденная мера в условиях, когда вся страна борется с сепаратизмом и терроризмом на юго-востоке, «Сейчас важно блокировать все источники финансирования боевиков, тем более, что материалов, подтверждающих финансирование этих процессов со стороны представителей «семьи» Януковича, таких как Курченко, очень много», - отметил источник. Остановка расследования резонансных дел активно применялась во времена Януковича, за подобные действия руководство МВД получало миллионы долларов. Информации будет ли проводится внутреннее расследование в отношения Григория Мамки, будет ли он уволен из органов или  привлечен к ответственности, издание не располагает.

 

 

«Генеральна прокуратуру України взяла під контроль розслідування щодо посадовців УКРСОЦБАНКУ UniCredit»

http://tvi.ua/new/2014/06/05/hpu_vzyala_pid_kontrol_rozsliduvannya_schodo_posadovciv_ukrsocbanku

За даними джерела в Генпрокуратурі, втручання відомства – вимушений крок в умовах, коли країна бореться зі сепаратизмом і тероризмом на південному сході. "Зараз важливо блокувати всі джерела фінансування бойовиків, тим паче що доказів фінансування цих процесів з боку представників "сім’ї" Януковича, таких як Курченко, дуже багато". Генеральна прокуратура України взяла під контроль розслідування дій на території України та країн ЄС посадових осіб Укрсоцбанку (UniCredit), яких підозрюють у легалізації коштів і у використанні банку членами групи Сергія Курченка, який утік до Росії – його підозрюють у фінансуванні сепаратизму на південному сході України. Причиною втручання Генпрокуратури стало рішення заступника начальника Державного слідчого управління МВС України Григорія Мамки щодо розпуску слідчої групи у справах: - № 12012000000000479 (за фактом службової підробки та привласнення права на майно ПрАТ "Укрсоцбанк" і "Київенерго" службовими особами ТОВ "ЮАйПі Лтд" (підконтрольного Башенку О.Б.); - № 12013000000000470 (щодо невстановлених службових осіб ПрАТ "Укрсоцбанк" та "Юридична компанія "Алексєєв, Боярчуков і партнери", за фактом розтрати коштів ПрАТ "Укрсоцбанк" шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України); - № 42013110000000329 (відкрито за зверненням голови правління ПрАТ "ІСА Прайм Девелопментс" Башенка О.Б. за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України).

 

 

«Генеральна Прокуратура України оголосила в міжнародний розшук банкірів ЯНУКОВИЧА та Екс-голову правління УКРСОЦБАНКУ UniCredit Бориса ТИМОНЬКІНА підозрюють в участі у злочинній групі КУРЧЕНКА»

http://tvi.ua/new/2014/05/19/hpu_oholosyla_v_mizhnarodnyy_rozshuk_bankiriv_yanukovycha

http://mvs.gov.ua/mvs/control/investigation/searchresults/wantedPerson?FIRST_NAME=Тимонькин&LAST_NAME=&MIDDLE_NAME=&BIRTH_DATE_START=&BIRTH_DATE_END=&LOST_DATE_START=&LOST_DATE_END=&SEX=&OVD=

У рамках цієї справи у правоохоронних органів України є питання і до чинного голови правління Укрсоцбанку UniCredit Граціано Камелі (Graziano Cameli). Нагадаємо, раніше його вже запрошували на допит у МВС у цій справі. Інформації про плани ГПУ на затримання або оголошення в міжнародний розшук Граціано Камелі видання не має. Режим Януковича і створені ним маріонеткові олігархи активно фінансують події на південному сході України з реваншистськими намірами. Незважаючи на відсутність їх в Україні, вони намагаються виводити вкрадені кошти з країни, використовуючи корумповані зв’язки в недоброчесних банках. Зараз в активній фазі перебуває розслідування подібних дій Укрсоцбанку UniCredit. Слідство володіє серйозними матеріалами щодо Тимонькіна, який втік з країни і ховається від правосуддя за кордоном. Ми докладаємо всіх можливих зусиль для блокування джерел фінансування сепаратистів, терористів на південному сході й повернення вкрадених в Україні коштів. Як повідомляли раніше, 20 вересня Головне слідче управління МВС України проводило обшук в головному офісі ПАТ "Укрсоцбанку" UniCredit й офісі юридичної компанії "Алексєєв, Боярчуков і партнери" у Києві. За даними джерел у МВС, обшуки проводили у рамках справи про спільну діяльність ПАТ "Укрсоцбанку" UniCredit, ТОВ "Юридична компанія "Алєксєєв, Боярчуков і партнери" і корпорації ВЕТЕК за віднімання заставного майна кредиторів банку та його переуступку за заниженою вартістю на підконтрольні підприємства.

 

 

«Кризис, как средство обогащения»

http://antiraider.ua/ucp_mod_ucp_site_arts_show_598.html

После провернутой операции с начислением процентов и при отсутствии выдачи очередных траншей программы, «Укрсоцбанк» выходит на тропу войны. При поддержке юридической компании «Алексеев, Боярчуков и партнеры», владельцы которой заработали на обслуживании схемы выбивания долгов неплохие состояния, Борис Тимонькин (УКРСОЦБАНК UniCredit) обращается сразу в Главное следственное управление МВД Украины с заявлением о возбуждении уголовного дела «по факту присвоения кредитных ресурсов и отчуждения залогового имущества должностными лицами участников программы». И, как уже сообщалось выше, старший следователь ГСУ МВС Украины ВАЛЕРИЙ ОЛИЙНЫК дело возбуждает.

 

 

«Вадим Хабібуллін: Чи була інвестиція італійської банківської групи в Україну? | Чи дійсно шановна UniCredit Group, яка придбала УКРСОЦБАНК здійснила інвестицію?»

http://blogs.korrespondent.net/blog/business/3381668/

Чи маєте офіційну підтверджену інформацію чи проводились/проводяться/проводитимуться будь-які ПЕРЕВІРКИ на предмет ПІДТВЕРДЖЕННЯ/СПРОСТУВАННЯ чи дійсно у 2008 році шановна UniCredit Group, яка придбала ПАТ «УКРСОЦБАНК» ЗДІЙСНИЛИ ІНВЕСТИЦІЮ В ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ У РОЗМІРІ 2 МЛРД. ДОЛАРІВ США та чи дійсно ця ІНВЕСТИЦІЯ НАДІЙШЛА до Державного бюджету України та чи СПЛАЧЕНО при цьому всі відповідні ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ саме до Державного бюджету України САМЕ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ?

 

 

 

Згідно вказаних АНТИКОРУПЦІЙНИХ ПУБЛІКАЦІЙ також вирішено питання про відкриття СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ відносно НАЙВИЩИХ ПОСАДОВЦІВ органів внутрішніх справ України, а саме:

 

 

«Вадим Хабібуллін: Щодо представника органів внутрішніх справ Григорія МАМКИ»

http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3374690/

Чи проводилася перевірка вказаного вище представника органів внутрішніх справ – МАМКА ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ на «факти участі правоохоронців в рейдерських схемах»? Та чи проводилася перевірка вказаного вище представника органів внутрішніх справ - МАМКА ГРИГОРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (відносно відкритої АТИКОРУПЦІЙНОЇ публікації ЗМІ - телеканалу ТВі «Генеральна прокуратура України оголосила в міжнародний розшук банкірів Януковича та екс-голову правління УКРСОЦБАНКУ UniCredit Бориса Тимонькіна підозрюють в участі у злочинній групі Курченка»)?

 

 

Згідно листа Головного слідчого управління МВС України від 07.07.2014 №13/Х-172аз, за клопотанням заступника Голови Громадської ради при ГУ МВС в м. Києві Вадима Хабібулліна Міністром внутрішніх справ України розпочато СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ діяльності полковника міліції МАМКА Г.М., призначеного наказом Міністра внутрішніх справ України на посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС України – начальника управління з організації розслідування злочинів у сфері господарської діяльності.

 

У  порядку, передбаченому Інструкцією про порядок проведення службових розслідувань в органах внутрішніх справ України від 12.03.2013 № 230 вирішується питання про ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ особи, щодо якої проводиться СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

 

Так само, згідно вказаних АНТИКОРУПЦІЙНИХ ПУБЛІКАЦІЙ також на сьогодні вирішуються АНАЛОГІЧНІ ВИПАДКИ (питання) до ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ органів внутрішніх справ України, а саме:

 

- заступника начальника відділу ГСУ МВС України підполковника міліції ПОЛЕНО А.М.

 

- старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління МВС України підполковника міліції ОЛІЙНИК В.Е.

 

 

«Вадим Хабібуллін: Судді в рейдерських схемах вже перевіряються та черга за правоохоронцями: щодо представника органів внутрішніх справ Валерія ОЛІЙНИКА»

http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3372075/

Чи проводилася перевірка вказаного вище представника органів внутрішніх справ - ОЛІЙНИК ВАЛЕРІЙ ЕДУАРДОВИЧ на «факти участі правоохоронців в рейдерських схемах»? Та чи проводилася перевірка вказаного вище представника органів внутрішніх справ - ОЛІЙНИК ВАЛЕРІЙ ЕДУАРДОВИЧ (відносно відкритої АТИКОРУПЦІЙНОЇ публікації ЗМІ - телеканалу ТВі «Генеральна прокуратура України оголосила в міжнародний розшук банкірів Януковича та екс-голову правління УКРСОЦБАНКУ UniCredit Бориса Тимонькіна підозрюють в участі у злочинній групі Курченка»)?

 

 

Викладені факти дають підстави вважати, що вбачається, що вчинено згідно ст. 13 КК ЗАКІНЧЕНИЙ ЗЛОЧИНИ, яким визнається діяння, яке МІСТИТЬ УСІ ОЗНАКИ СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ, передбаченого відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу, яка зазначена та іншими, виявленими статтями Кримінального кодексу України.

 

 

Враховуючи наведене та з метою здійснення АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, на підставі Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України (КПК), відповідної статті (статей) Кримінального кодексу України, а також беручи до уваги те, що:

-        відповідно до Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (стаття 40); кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб (частина друга статті 55). Питання практичної реалізації цих прав регулюються чинним законодавством України, яке забезпечує можливість відстоювати свої права і законні інтереси та поновлювати їх у разі порушення шляхом викладення в письмовій або усній формі пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) і скарг. Згідно з ч.5 ст. 55 Конституції України кожен має право будь-яким не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень та протиправних посягань. У постанові Пленуму Верховного Суду України від 26.12.1997 року зазначається, що "звернення до правоохоронних органів про захист своїх прав від неправомірних дій інших осіб … не може вважатись поширенням неправдивих відомостей". Таке підтверджується і рішенням від 10.04.2003 №8-рп/2003 Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням громадянина Сердюка Валерія Анатолійовича про офіційне тлумачення положення частини першої ст. 7 Цивільного кодексу Української РСР (справа про поширення відомостей) “У відповіді на запит Конституційного Суду України Голова Верховного Суду України підкреслює, що звернення особи до правоохоронного органу зі скаргою на неправомірні дії, пов'язані із здійсненням владних повноважень чи виконанням службових обов'язків, є поширенням відомостей про цього працівника. Однак таке звернення не може бути підставою цивільно-правової відповідальності заявника (навіть якщо такі відомості не відповідають дійсності). Повідомлення правоохоронному органу про дії, що стосуються виконання службових обов'язків, але не пов'язані з реалізацією владних повноважень, є повідомленням про поведінку цього працівника, а тому не є поширенням відомостей незалежно від того, чи правдиві вони. З огляду  на викладене Конституційний Суд України вважає, що звернення до правоохоронного органу, що містять певні відомості про недодержання законів посадовими або службовими особами, передаються чи повідомляються не з метою доведення таких відомостей до громадськості чи окремих громадян, а з метою їх перевірки уповноваженими на це законом іншими посадовими особами. Тому такі звернення не можуть вважатися поширенням відомостей, які порочать честь, гідність чи ділову репутацію або завдають шкоди,-

 

 

ПРОШУ:

 

 

(1) Прийняти та зареєструвати цю Заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення, ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ за вказаною попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення - ПРИСВОЇТИ НОМЕР КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ та досудове розслідування злочину здійснити у формі ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА, вжити всіх передбачених законом заходів для встановлення події кримінального правопорушення та особи (осіб) яка його вчинила, а також виявити (з'ясувати) ІНШИХ ПРИЧЕТНИХ до кримінального правопорушення осіб.

 

 

(2) Невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї Заяви (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення - ВНЕСТИ відповідні відомості до ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ДОСУДОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ та РОЗПОЧАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

 

(3) Про виконання п. (1), (2) цієї Заяви (повідомлення) про вчинене кримінального правопорушення, тобто про: прийняття, реєстрацію, внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочате розслідування, присвоєння номеру кримінального провадження ПРОШУ ПОВІДОМИТИ НА ОФІЦІЙНУ ВКАЗАНУ ПОШТОВУ АДРЕСУ – НАДІСЛАТИ ОФІЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО ДАТУ ТА НОМЕР ВІДКРИТОГО КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ, тощо.

 

 

(4) У разі підтвердження вчинення вказаною Особою, в діях якої вбачаються ознаки кримінального правопорушення та відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу України щодо Досудового розслідування злочину, який здійснюється у формі досудового слідства і виявлення наявності достатніх доказів для ПІДОЗРИ вказаної Особи, в діях якої вбачаються ознаки кримінального правопорушення ЗДІЙСНИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ, у порядку, передбаченому ст. 276, 277, 278 Кримінального процесуального кодексу України та у разі виявлення, що вказане кримінальне правопорушення вчинене ДЕКІЛЬКОМА ОСОБАМИ, то повідомлення про підозру ВРУЧИТИ КОЖНІЙ ІЗ НИХ ОКРЕМО.

 

 

Прошу прийняти до уваги те, що згідно Кримінального процесуального кодексу України ОФІЦІЙНО ПОВІДОМЛЯЮ: (!) Особа, яка подає заяву про кримінальне правопорушення ПІД РОЗПИС ПОПЕРЕДЖЕНА ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗАВІДОМО НЕПРАВДИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ та що заява (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення Є ПРАВДИВИМ І ВІДПОВІДАЄ ВИКЛАДЕНОМУ та у разі необхідності та на підтвердження викладеного вище ДОДАТКОВО НАДАВАТИМУТЬСЯ на письмовий запит - безвідкладно копії будь-яких недостатніх або необхідних документів У РАЗІ ЇХ НАЯВНОСТІ.

 

При наявності можливості ПРОШУ НЕ ЗВОЛІКАТИ і відреагувати якнайшвидше, у відповідності до вимог Кримінального процесуального кодексу України та прийняти рішення й вчинити дії та заходи, якими ЗАДОВОЛЬНИТИ ЗАКОННІ ВИМОГИ щодо викладеного вище в порядку, передбаченому КПК.

 

У разі, якщо на дату отримання цього повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення НАДІЙДУТЬ ОФІЦІЙНІ ЗАЯВИ, згідно Кримінального кодексу України (ст. 110-2. … п.5. Особа, крім керівника організованої групи, ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за дії, передбачені цією статтею, якщо вона ДО ПОВІДОМЛЕННЯ ЇЙ ПРО ПІДОЗРУ у вчиненні нею злочину ДОБРОВІЛЬНО ЗАЯВИЛА ПРО ТЕ, ЩО СТАЛОСЯ, органу, службова особа якого наділена законом правом повідомляти про підозру, про відповідну незаконну діяльність або іншим чином сприяла її припиненню або запобіганню злочину, який вона фінансувала або вчиненню якого сприяла, за умови, що в її діях немає складу іншого злочину – ВВАЖАТИ ЦЮ ЗАЯВУ ВІДКЛИКАНОЮ.

 

 

Наперед вдячний за увагу та реагування

згідно Кримінального процесуального кодексу України

 

З повагою і сподіванням на справедливий,

неупереджений та об’єктивний і законний розгляд,

 

 

Вадим ХАБІБУЛЛІН

 

 

Заступник Голови

Громадської ради

при ГУ МВС України в м. Києві

 

Член Ради Голів Громадських рад

при органах виконавчої влади

(при Кабінеті Міністрів України,

Постанова Кабінету Міністрів України № 658)

 

 

 

 

ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ, ПОДАЄТЬСЯ ЗМІ

ЗАДЛЯ УНИКНЕННЯ КОРУПЦІЇ

ВТРУЧАННЯ ТРЕТІХ ОСІБ, ТОЩО

 

 

______________________________________

Вадим Хабібуллін | KHABIBULLIN.kiev.ua

АНТИКОРУПЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.