Самая яркая футбольная раскраска

18 червня 2012, 12:42
Власник сторінки
0
13

Правила проведення фотоконкурсу

1. Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення фотоконкурсу "Найкраще футбольне розфарбування" на сайті korrespondent.net у розділі "Я-Корреспондент" (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення фотоконкурсу " Найкраще футбольне розфарбування " (далі – Конкурс).

1.2. Організатором Конкурсу є адміністратор сайту http://korrespondent.net/ ТОВ "Корреспондент" (далі – Організатор), юридична адреса: 02140, м. Київ, пр-т Бажана, 14-а. Тел.: 496-45-63.    

1.3. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків Організатор створює Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) склад якого додається до Правил. Оргкомітет в своїх діях керується діючим законодавством України та цими  Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.4. Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу до сайту http://korrespondent.net/ (далі – Сайт), розширення аудиторії користувачів Сайту, нагородження подарунками учасників Конкурсу.

1.5. Місце проведення Конкурсу: 02140, м. Київ, просп. Бажана, 14-А, 7-й поверх. Строк проведення Конкурсу: з 18 червня по 29 липня  2012 року включно.

1.6. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни віком від 18 років, які не є співробітниками Організатора, їх родичами або співробітниками  афілійованих осіб Організатора.

1.7. Участь в Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з цими Правилами та згоден з їх умовами.

2. Суть конкурсу:

2.1. Всі зареєстровані користувачі Сайту, у період  з : з 18 червня по 29 липня  2012 року включно, розміщують cвої фото та відео репортажі по темі конкурсу. Рекомендовані формати: JPG, JPEG, GIF, PNG (для фото). Максимальний розмір фото: 10 Мб, зображення повинне бути не менш 640x480 пікселів. MPG, AVI, 3GP, MP4, FLV, SWF (для відео). Максимальний розмір відео: 100 Мб

2.2. Переможці будуть обрані шляхом голосування на сторінці http://www.facebook.com/korrespondent.net.reporter. Переможцем буде визначена особа, яка набере найбільшу кількість Like.

2.2.1. Щотижня буде відібрано одну особу-переможця, що набере найбільшу кількість Like за тиждень.

2.2.2. За підсумками конкурсу буде відібрано Переможця, що набере найбільшу кількість Like за увесь період проведення конкурсу.

2.3. Учасники Фотоконкурсу, які порушують умови голосування, вдаються до фальсифікації результатів голосування, зокрема, накручують голоси, розміщують недостовірну інформацію тощо, можуть бути дискваліфіковані з участі у Фотоконкурсі, їх заявки та роботи видалені з сайту, а IP-адреса заблоковані Організатором без додаткового попередження. Якщо кількість сфальсифікованих голосів за Учасника перевищує кількість реальних, Організатор закріплює за собою право дискваліфікувати учасника.

2.4. Результати визначення Переможців Фотоконкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають. Організаторами гарантується об'єктивність проведення визначення переможців Фотоконкурсу.

2.5.Організатор Фотоконкурсу не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Фотоконкурсу, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок.

3. Порядок проведення розіграшу та вручення подарунків

3.1. Розіграш подарунків буде проводитись серед усіх учасників, хто розмістив фотографії відповідно до п.2.1 цих Правил. В день після закінчення конкурсу, а саме 30 липня 2012 року, Оргкомітет проводить засідання на якому визначаються переможці Конкурсу.

3.2. За результатами засідання Оргкомітету складається протокол, який міститиме імена переможців та найменування подарунків. Протокол підпишуть голова та члени Оргкомітету.

3.3. Подарунок конкурсу переможцю тижня – подарунковий сертифікат на 500 грн (всього 6 штук).

3.4. Подарунок Переможцю конкурсу – подарунковий сертифікат на 1000 грн.

3.4. Подарунок конкурсу надає партнер – Спортмайстер.

3.4. Про виграш переможця буде поінформовано шляхом надіслання повідомлення електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми з контактними даними. Результати розіграшу будуть опубліковані на Сайті.

3.5. Термін видачі подарунків –  з 31 червня по 10 серпня  2012 року включно. Щоб отримати подарунок, переможець повинен надіслати скан-копію паспорту (1, 2 сторінки та прописку) і копію Ідентифікаційного номеру. Після закінчення цього строку переможець втрачає право на отримання подарунку.

3.6. Отримати подарунки зможуть ті переможці, які вказали своє ім’я та номер контактного телефону, електронну адресу.

4.1. Інформація про Конкурс в тому числі й ці Правила будуть опубліковані за адресою http://reporter.korrespondent.net/contest

4.2. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації в джерелах вказаних у п. 4.1. Правил.

4.3. Учасники конкурсу, що набули право на отримання подарунків не можуть отримати їх еквівалент у іншій формі. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

4.4. Особи, які набудуть право на отримання подарунків мають надати за вказаною у п.1.5. цих Правил адресою копії документів: паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копію відповідної довідки). Якщо дані не надаються або надаються не в повному обсязі до кінцевої дати отримання подарунку, вказаної у п.3.5 Правил, такий Учасник позбавляється права на отримання подарунку.

4.5. Беручи участь в цьому конкурсі, всі його учасники  надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, фотографії  можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без будь-яких часових обмежень, в друкованих засобах масової інформації та в Інтернеті та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях).

4.6.Організатор не несе відповідальності за неспроможність Учасників отримати та скористатися подарунками у зв`язку з відсутністю в них необхідних документів, інших підстав.

4.7. Організатор не несе відповідальності за технічні збої роботи Сайту під час проведення Конкурсу.

4.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор.

Оргкомітет

Директор ТОВ "Корреспондент"                                    Єфіменко Т.В

Юрист ТОВ "Корреспондент"                                         Войтенко М. М.

Гол. бухгалтер  ТОВ "Корреспондент"                           Макарчук О. Г. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Условия Конкурса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.