Створи свою Орду

10 вересня 2012, 07:52
Власник сторінки
0
11

Условия

Правила проведення фотоконкурсу "Створи свою Орду"  на сайті korrespondent.net

1. Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення фотоконкурсу " Створи свою Орду " на сайті korrespondent.net у розділі "Я-Корреспондент" (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення фотоконкурсу " Створи свою Орду " (далі – Конкурс).

1.2. Організатором Конкурсу є адміністратор сайту http://korrespondent.net/ (далі – Сайт) ТОВ "Корреспондент" (далі – Організатор), що розташоване за адресою: 04080, м. Київ, Куреневский переулок, 17Г, ком. 301. Тел.: 207-97-00.    

1.3. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків Організатор створює Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) склад якого додається до Правил. Оргкомітет в своїх діях керується діючим законодавством України та цими  Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.4. Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу до сайту http://korrespondent.net/ (далі – Сайт), розширення аудиторії користувачів Сайту, нагородження подарунками учасників Конкурсу.

1.5. Конкурсу Місце проведення Конкурсу: м. Київ, вул. Фрунзе, 104-А, 3-й поверх. Строк проведення Конкурсу:  з 30 травня по 20 червня 2012 року включно.

1.6. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни віком від 18 років, які не є співробітниками Організатора, їх родичами або співробітниками  афілійованих осіб Організатора.

1.7. Під наданням переможцям подарункиів cлід розуміти придбання подарунків переможцями за 1 грн.

1.8. Участь в Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з цими Правилами та згоден з їх умовами.

2. Суть конкурсу:

2.1. Всі зареєстровані користувачі Сайту, у період  з 10 вересня по 17 вересня 2012 року включно, розміщують cвої фото та відео репортажі по темі конкурсу. Рекомендовані формати: JPG, JPEG, GIF, PNG (для фото). Максимальний розмір фото: 10 Мб, зображення повинне бути не менш 640x480 пікселів. MPG, AVI, 3GP, MP4, FLV, SWF (для відео). Максимальний розмір відео: 100 Мб

2.2. Переможці будуть обрані шляхом голосування користувачів сайту та експертного журі, в складі якого редакція сайту Кореспондент.net. Голосувати необхідно на сторінці конкурсу, за допомогою кнопки Кореспондент (подобається) та соціальних кнопок: Google (+1), Facebook (like), Twitter (tweet), ВКонтакте (мені подобається) та LinkedIn, які розташовані над фоторепортажем.

2.3. Переможець Конкурсу (3 особи) визначаються шляхом підсумовування кількості голосів, набраних за допомогою всіх соціальних позначок (+1, Like, twitter, вконтакте, LinkedIn), а також кнопки Кореспондент (подобається).

2.4. Учасники Фотоконкурсу, які порушують умови голосування, вдаються до фальсифікації результатів голосування, зокрема, накручують голоси, розміщують недостовірну інформацію тощо, можуть бути дискваліфіковані з участі у Фотоконкурсі, їх заявки та роботи видалені з сайту, а IP-адреса заблоковані Організатором без додаткового попередження. Якщо кількість сфальсифікованих голосів за Учасника перевищує кількість реальних, Організатор закріплює за собою право дискваліфікувати учасника.

2.5. Результати визначення Переможців Фотоконкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають. Організаторами гарантується об'єктивність проведення визначення переможців Фотоконкурсу.

 2.6.Організатор Фотоконкурсу не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Фотоконкурсу, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок.

3. Порядок проведення розіграшу та вручення подарунків

3.1. Розіграш подарунків буде проводитись серед усіх учасників, хто розмістив фотографії відповідно до п.2.1 цих Правил. В день після закінчення конкурсу, а саме 18 вересня 2012 року, Оргкомітет проводить засідання на якому визначаються переможці Конкурсу.

3.2. За результатами засідання Оргкомітету складається протокол, який міститиме імена переможців та найменування подарунків. Протокол підпишуть голова та члени Оргкомітету.

3.3. Подарунок конкурсу - два квитки на фільм  Орда.

3.4. Подарунок конкурсу надає партнер – Кіноторгова компанія Вольга Україна

3.4. Про виграш переможця буде поінформовано шляхом надіслання повідомлення електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми з контактними даними. Результати розіграшу будуть опубліковані на Сайті.

3.5. Термін видачі подарунків – з 18 по 20 вересня  2012 року включно.

3.6. Отримати подарунки зможуть ті переможці, які вказали своє ім’я та номер контактного телефону, електронну адресу.

3. Інше

4.1. Інформація про Конкурс в тому числі й ці Правила будуть опубліковані за адресою http://reporter.korrespondent.net/contest/118.

4.2. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації в джерелах вказаних у п. 4.1. Правил.

4.3. Учасники конкурсу, що набули право на отримання подарунків не можуть отримати їх еквівалент у іншій формі. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

4.4. Особи, які набудуть право на отримання подарунків мають надати за вказаною у п.1.5. цих Правил адресою копії документів: паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копію відповідної довідки). Якщо дані не надаються або надаються не в повному обсязі до кінцевої дати отримання подарунку, вказаної у п.3.5 Правил, такий Учасник позбавляється права на отримання подарунку.

4.5. Беручи участь в цьому конкурсі, всі його учасники  надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, фотографії  можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без будь-яких часових обмежень, в друкованих засобах масової інформації та в Інтернеті та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях).

4.6.Організатор не несе відповідальності за неспроможність Учасників отримати та скористатися подарунками у зв`язку з відсутністю в них необхідних документів, інших підстав.

4.7. Організатор не несе відповідальності за технічні збої роботи Сайту під час проведення Конкурсу.

4.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор.

Оргкомітет

Директор ТОВ "Корреспондент"                             Єфіменко Т.В

Юрист ТОВ "УМХ"                                                 Войтенко М. М.

Гол. бухгалтер  ТОВ "Корреспондент"                      Макарчук О. Г. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Условия Конкурса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.