Всеукраинский фотоконкурс В объективе - Евро

09 липня 2012, 08:15
Власник сторінки
0
15

Условия конкурса

Правила проведення Всеукраїнського конкурсу В об’єктиві - Евро

на сайті korrespondent.net

1. Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення конкурсу (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення Всеукраїнського конкурсу  фотографій "В об`єктиві – Євро"  на сайті korrespondent.net (далі – Конкурс).

1.2. Організатором Конкурсу є ТОВ "Корреспондент" /сайт http://korrespondent.net/ (далі – Організатор).

1.3. Партнером Конкурсу є Благодійний Фонд "Фонд Бориса Колеснікова" (далі Партнер).

1.4. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків створюється Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) та журі, склад яких додається до Правил. Оргкомітет у своїх діях керується діючим законодавством України та Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.5. Конкурс проводиться з метою заохочення і підтримки талановитих громадян України, сприяння розвитку культури та пропагування здорового способу життя серед населення .

1.6. Місце проведення Конкурсу: 02140, м. Київ, просп. Бажана, 14-А, 7-й поверх (адреса Організатора). Строк проведення Конкурсу: з 18 червня 2012 року по 15 липня 2012 року включно.

1.7. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни України, віком від 18 років, які постійно проживають на території України, є зареєстрованими користувачами Сайту,  не є співробітниками Організатора та Партнера, їх родичами або співробітниками  афілійованих осіб Організатора та Партнера.

1.8. Участь у Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з цими правилами та згоден з їх умовами.

 

2. Суть конкурсу:

2.1. Користувачі Сайту, у період  з 18 червня по 15 липня 2012 року включно, розміщують cвої фотографії про Євро-2012, зроблені в Україні (далі Твори), на Сайт у розділі "Я-Корреспондент".

2.2.  Вимоги до Творів:

2.2.1. Твір повинен бути у одному з рекомендованих форматів  JPEG, GIF, PNG (для фото).  Максимальний розмір Твору: 10 Мб, зображення повинне бути не менш 640x480 пікселів.

2.2.2. Мова, яка вживається у Творах, з метою створення підписів, описів та заголовків фотографій: українська, російська, англійська.

2.2.3. Твори повинні бути створені за допомогою відеокамери, фотоапарату або мобільного телефону в різних технічних та творчих стилях.

2.2.4. Твори не повинні порушувати права інтелектуальної власності третіх осіб, не повинні містити елементи жорстокості, порнографії, ненормативну лексику, заклики до жорстокості, висловлювання образливого характеру та елементи, що можуть завдати шкоди репутації Організатора та Партнера Конкурсу. Також забороняється використовувати Учасниками спам-технології.

2.3. Твори, що не будуть відповідати вимогам, вказаним у п.2.2.1., 2.2.2., 2.2.3., 2.2.4. Правил не приймаються Організатором до уваги. Якщо невідповідність вимогам виявлена під час проведення Конкурсу, такі Твори будуть видалені з Сайту, а Учасники, що є авторами таких Творів – дискваліфіковані без попередження.

2.4. Переможці Конкурсу - 5 осіб - визначаються на підставі рейтингів журі та рішення Оргкомітету.

2.5. Організатором гарантується об'єктивність проведення визначення переможців Конкурсу.

2.6. Організатор Конкурсу не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Конкурсу, прав на отримання Подарунку.

 

3. Порядок визначення переможців та вручення Подарунку:

3.1. Журі оцінює роботи Учасників з 15 липня по 31 липня 2012 року.

3.2. Кожен з членів журі формує рейтинг 10-ти фіналістів Конкурсу і надсилає його до Оргкомітету.

3.3. Оргкомітет на підставі отриманих рейтингів узагальнює результати та визначає переможців Конкурсу.

3.4. Оргкомітет складає протокол із зазначенням переможців та найменуванням Подарунка. Протокол підписують голова та члени Оргкомітету.

3.5. 1 серпня 2012 року переможці Конкурсу будуть оголошені на сайті http://korrespondent.net/.

3.6. Подарунок конкурсу надає Партнер Конкурсу Благодійний Фонд "Фонд Бориса Колеснікова".

3.7. Переможців буде поінформовано шляхом надсилання повідомлення електронною поштою на адресу, яку Учасник вказав при заповненні форми з контактними даними.

3.8. Отримати повідомлення зможуть ті переможці, які вказали своє ім’я та номер контактного телефону, електронну адресу.

3.9. Термін видачі Подарунку –  з 01 серпня по 31серпня 2012 року включно. Після закінчення цього строку переможець втрачає право на отримання Подарунку.

3.10. Переможці за своїм вибором можуть отримати Подарунок  поштою  або кур’єрською службою за власний рахунок. За загублення Подарунку поштою або кур’єрською службою Організатор та Партнер відповідальності не несуть.

 

4. Опис та умови отримання Подарунку:

4.1. Вартість Подарунку за перемогу у Конкурсі, а саме 2 квитки на Суперкубок УЄФА-2012, який пройде 31 серпня 2012 року на стадіоні Луї II в Монако, кожному з 5-ти переможців Конкурсу, включає також:

·         Вартість авіа перельотів за маршрутом

·         Проживання в готелі

 • Трансфери аеропорт-готель-стадіон
 •  

  4.2. У вартість Подарунку за перемогу у Конкурсі не включаються:

   

 • Вартість оформлення віз та інших документів, необхідних для здійснення подорожі
 • Медична страховка
 • Харчування
 • Трансфери (крім зазначених у п. 4.1.)
 •  

  4.3. Подарунки Конкурсу не підлягають продажу, обміну та поверненню з боку переможців Конкурсу. Право на одержання Подарунку не може бути передане переможцем Конкурсу іншій особі.  

  4.4.  У випадку, якщо переможець Конкурсу з якихось причин не може одержати Подарунок особисто, такий переможець не має права передати/поступитися подарунком третій особі. У такому випадку Подарунок Конкурсу використовується на розсуд Оргкомітету.

  4.5. Подарунки не видаються Партнером Конкурсу в грошовому еквіваленті або у вигляді інших благ, не передбачених цими Правилами.

  4.6. Для одержання Подарунку переможцеві Конкурсу необхідно:

  4.6.1. Не пізніше 5 серпня 2012 р. попередньо надати Партнерові такі документи: копії  паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон (з терміном дії не менше 5 місяців) і довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, а також копії вищезазначених документів особи, супроводжуючої переможця. У разі відсутності в переможця та/або особи, супроводжуючої переможця Конкурсу, паспорта громадянина України для виїзду за кордон або у випадку, якщо термін дії такого паспорта становить менше 5 місяців, переможець самостійно, за свій рахунок здійснює оформлення такого паспорта в строки, які відповідають строкам проведення Конкурсу, зазначених у п. 3 цих Правил. Крім того, на вимогу Партнера переможець зобов’язується надати інші документи, які є обов’язковими для одержання Подарунку.

  4.6.2. У випадку, якщо до 5 серпня 2012 р. переможці Конкурсу не зв’яжуться з Партнером Конкурсу для одержання подарунку та надання документів відповідно п.4.6.1., Подарунки будуть вважатися незатребуваними переможцями Конкурсу, і такі переможці не матимуть права претендувати на Подарунки за перемогу у  Конкурсі. З 5 серпня 2012 р. Оргкомітет має право розпоряджатися незатребуваними подарунками на власний розсуд.

  4.6.3. Переможець Конкурсу повинен надати Партнерові  нотаріально завірені копії всіх документів, необхідних для подорожі переможця Конкурсу і супроводжуючої його/її особи за кордон, включаючи паспорти і візи, не пізніше 25.08.12 р.  Партнер не несе відповідальність за відсутність авіарейсів, їх відміну або затримку.

  4.6.4. Переможець Конкурсу отримає Подарунок, зазначений у п. 4.1. цих Правил, лише після оформлення всього пакета документів відповідно п. 4.6.1 - 4.6.3.

  4.6.5. Переможець Конкурсу і супроводжуюча його особа можуть скористатися Подарунком, а саме   здійснити подорож  в Монако на Суперкубок УЄФА-2012, лише в дати і на рейсах, вказаних Партнером, і зобов’язуються знаходитись в Монако в період і в місцях, зазначених Партнером Конкурсу, згідно маршруту подорожі, та повернутися в Україну згідно авіаквитків, виданих Партнером Конкурсу.

  4.7. Партнер Конкурсу не несе відповідальності:

  4.7.1 За технічні проблеми, пов’язані  з передачею Творів, що можуть виникнути у період проведення Конкурсу.

  4.7.2. За неотримання переможцями Конкурсу Подарунків Конкурсу з вини поштової/кур’єрської служби, а також через зазначення переможцем Конкурсу неправильної, та/або неповної, та/або не оновленої адреси. 

  4.7.3. За невиконання (несвоєчасне виконання) переможцями Конкурсу своїх обов’язків, передбачених цими Правилами відповідно п. 4.6.4.

  4.7.4. За неможливість переможця Конкурсу одержати/використати Подарунок з будь-яких причин (включаючи, але не обмежуючись: внаслідок форс-мажорних обставин, внаслідок ненадання переможцем Конкурсу необхідних документів, відсутності в переможця Конкурсу оригіналу паспорта/паспорта громадянина України для виїзду за кордон і довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, інших документів, які вважаються Партнером необхідними для одержання подарунку).

  4.7.5. За неможливість переможця Конкурсу використати Подарунок у випадку відмови у видачі візи посольством країни, подорож до якої передбачена Подарунком Конкурсу, та з інших причин, які не залежать від Партнера Конкурсу.

  4.7.6. За роботу державних органів і організацій, які видають паспорти громадянина України для виїзду за кордон, та роботу установ, відповідальних за видачі віз.

  4.7.7. За неможливість виїзду конкретної особи за кордон, скасування та/або затримку рейсів.

  4.8. У разі відсутності в Переможця можливості скористатися Подарунком в строки, передбачені цими Правилами, Партнер Конкурсу не здійснює будь-яких компенсацій, пов’язаних із такою неможливістю використання.

  4.9. Партнер Конкурсу не оформлює паспорти громадянина України для виїзду за кордон, довідки, візи для виїзду за кордон та інші документи, пов’язані з виїздом за кордон.

  4.10. Переможці Конкурсу несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

   

  5. Інше

  5.1. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу, за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації на Сайті.

  5.2. Учасники самостійно несуть відповідальність за дотримання прав інтелектуальної власності щодо Творів.

  5.3. Організатор залишає за собою право в будь-який час відлучити від Конкурсу учасника, який підозрюється у використанні Твору з порушенням норм законодавства, поданні неправдивої інформації. У разі, якщо факт використання Твору з порушенням норм законодавства або подання неправдивої інформації буде встановлений після оголошення результатів конкурсу, Оргкомітет має право позбавити переможця Конкурсу права на отримання Подарунку.

  5.4. Усі Учасники погоджуються, що надані відомості про них можуть бути в подальшому використані Організатором без будь-яких часових обмежень, для надсилання інформації тощо. Факт участі в Конкурсі означає, що Учасник погоджується, що його роботи можуть бути використані Організатором та Партнером Конкурсу для демонстрації на фотовиставках, опубліковані у виданнях (у разі необхідності),  а також, що самого Учасника фотографуватимуть та фотографії можуть бути використані Організатором у інформаційних матеріалах. Всі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил належать Організаторові та Партнеру Конкурсу.

  5.5. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує що він ознайомився з Правилами проведення Конкурсу та згоден з їх умовами, а також дає свою згоду на обробку/використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо заходу (а також подібних заходів), безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України.

  5.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор спільно з Партнером Конкурсу.

   

  Склад Оргкомітету:

  Голова Оргкомітету:

   Директор ТОВ "Корреспондент"                                 Єфіменко Т.В

   Члени Оргкомітету:

  Юрист ТОВ "Корреспондент"                                 Войтенко М. М.

  Керівник відділу зв’язків з громадськістю

  БФ "Фонд Бориса Колеснікова"                            Стрелковська А.Л.

  Склад журі:

  1. Юлія МакГаффі – головний редактор сайту Корреспондент.net.

  2. Юрій Громницький – Прес-секретар Віце-прем’єр-Міністра України – Міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова

  3. Марина Деденко – Директор Благодійного Фонду Фонд "Бориса Колеснікова"

  4. Наталія Кравчук – фотограф журналу "Кореспондент"

  5. Єфрем Лукацький - фотокорреспондент Associated Press, фіналіст Пулітцеровської премії та промоутер української фотографії на аукціоні Sotheby's.

  Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
  РОЗДІЛ: Условия Конкурса
  Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.