Хто такий Любомир Мельник?

02 березня 2013, 17:53
Власник сторінки
журналист, путешественник, арт-менеджер
0
2213
Хто такий Любомир Мельник?

Про одного із найдивовижніших піаністів сучасності, здатний брати 19 нот в секунду, практично нічого не знають на його історичній Батьківщині.

На жаль, епоха всезнайства знищила останні паростки міфології, але все ж часами проблиски таємничого незнання, невідомого запиту для Google, дають нам можливість створювати нові міфи.

Мені, наприклад, здається, що там десь далеко є якась зовсім інша Україна, зовсім не пов'язана з тою телеекранно-журнальною картинкою для глухонімих. Наприклад, десь далеко в тій Україні є чомусь невідомий в цій, піаніст Любомир Мельник. Піаніст, про якого пишуть і знімають кіно, але якого досі немає в цьому начебто спільному, але все ж зовсім нечасто перетинаю-чомусь "українському сегменті" - ані в україномовній, ані навіть в російськомовній вікіпедії. У якого у 85-му була ось така неймовірна обкладинка альбому "The Voice Of Trees", який вийшов на лейблі з ще міфічнішою назвою "Бандура рекордс". Український сегмент - це як кокон павучка, він висить окремо світової інтернет-павутини і спостерігає за нею зовсім її не торкаючись, збоку, все ж уміло аналізуючи її і навіть роблячи часами дуже вдалі спрби мавпування.

Мій міф про загадкову Україну за океанами теж швидко розвіюється, найчастіше ця країна У, цей супутниковий надлюський коннект, не заплямований донбаським бидлізмом, галицьким жлобізмом і київським снобізмом, насправді не далеко, а занадто глибоко, просто всередині різних уламків, які розкидало по куточках земної кулі і місцезнаходження їх не має значення, тому більшість уламків, все ж, осіли там, де і мали осісти - в епіцентрі вибуху, втім їх знайти теж доволі непросто. Тому саме хаотичний рух дає можливість їх позбирати і побачити іншу перспективу, сфокусуватися на речах цілком другопланових в сучасній парадигмі всесвіту і зрештою, відкрити щось нове, нехай і геть не таке міцне як пісні Еллади, не таке таємниче як камі мовчазного шматка сланцю, але все ж щось таке, проймаюче до глибин.

(дискусія на FB: http://www.facebook.com/logvynenko )

Ось альбом, до речі: http://www.sendspace.com/file/54nf59 
(тільки перед скачування не забудьте галочку зняти на хитрому сендспейсі)

відео: 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
ТЕГИ: Украина,Канада,мир,пианист,Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.