Дивуюсь я людям, які владі не вірять.

14 квітня 2012, 16:15
Власник сторінки
народний депутат ВО Свобода
0
515

януковия та азаров ніколи не брешуть. Обіцяти обіцяють, а от брехати, то НІ ! ...

Хочу розпочати з того , який "анекдот" вигадав вчора, прочитавши свіжину :

Азаров: - в 2010 году пенсии и зарплаты будут повышены... - а лохи повірили обіцянці.
Азаров: - в 2011 году пенсии и зарплаты будут повышены... - а лохи не повірили обіцянці.
Азаров: - в 2012 году пенсии и зарплаты будут повышены... - а лохи посміялись над обіцянкою.
Азаров: - в 2013 году пенсии и зарплаты будут повышены 4 раза...Тепер лохи знову повірять, бо то ж "4 раза" !!! «В этом году мы еще дважды будем повышать все социальные стандарты. На следующий год мы также планируем четырехкратное — один раз на квартал повышение пенсий и заработных плат», — подчеркнул Н.Азаров.

Я вже навіть гублюсь, де реалії нашого життя, а де анекдоти....

Як на мене , то тепер просто бери цитату з любого виступу чи навіть інтерв'ю керманичів держави януковичів та азарових, додавай смайлик або пару літер - і анекдот вже готовий !

А причиною моєї сьогоднішньої думки стала sms-ка від приватбанку, куди мені "падає" пенсія. І якщо всі попередні роки, а це вже ДВА роки януковичів при владі, я гарантовано та стабільно отримував свої 822грн/мсц, не зважаючи на економічну кризу у світі. То сьогодні на мене пролилась манна небесна та виконалось давно обіцяне підвищення ! Сьогодні я отримав підвищенну пенсію - 838грн. !!! А це не так вже і мало, як комусь може видатись на перший погляд.16грн - це цілих 2% підвишки ! 16 грн - це ціле кіло ліверної ковбаси. Правда не самого кращого гатунку ліверки, але всеж КІЛО! .

Та Бог з нею, тою пенсією. Ну справді, хіба можно було підвищити зарплатню чи пенсію за два роки до виборів при такій економічній скруті ? Та і за рік до виборів хіба можно щось підвищувати, щоб не зруйнувати економіку держави ? Ну звісно що НІ!. І з цим погодиться любий, хто мало-мальські розбирається в держ.управлінні.


А от за пів року до виборів, то тут вже так треба все зробити, щоб навіть тотально політично сліпий побачив та відчув ці підвишки та покрашки.

Дуже мені хочеться поглузувати з отого, азаровського - " в 2013 году пенсии и зарплаты будут повышены 4 раза !" Ви тільки собі уявіть, як тонко, як розумно і просто проффесійно сказано.
І скоріш за все більшість з тих, хто прочитав це азаровське "хау-ноу" уявили собі, що збільшуться їх виплати, як зароблені, так і пенсійн, наприклад - з 800грн/мсц до 3200грн/мсц . Да за таку владу покращити мені життя я кому хош горло порву, а з шкури того опонента тапочок нароблю всім родичам.

Але ! Одне величезне АЛЕ криється в маленькій літері " в ", яка відсутня, а вірніше стоїть не там де потрібно в тому чудовому пляні пана азарова. Буковка " в " стоїть на початку його думки, а не перед цифрою " 4 ". І тому суть одразу міняється. і її наміри

Щоб ви зрозуміли, до чого я так наполеглево вас клоню-спонукаю, поясню на простому прикладі.
- У вас зарплата 1000грн/мсц і обіцянка азарова " в 2013 году пенсии и зарплаты будут повышены 4 раза (поквартально, тоб-то раз на три місяці)" на руках.
- В першому кварталі вам підвищують платню одну гривню ! Мало ? ну хай тоді на 10 грн, а це вже 1% ! І ви вже счасливчик з платнею у 1010грн/мсц. Так само буде у 2, 3, та 4 кварталах. І за рік ви отримаєте підвишки до платні аж 40грн+60коп. ! ( це при умові, що на 10 грн в квартал. А якщо всеж буде лише 1грн ?)


От і вся історія, малята - хлопчики та дівчатка. Така от казочка від азарова та к'
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,Азаров,люди,Хорошковский,Тигипко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.