Маніпулювання свідомістю. Хто? Навіщо ?

17 листопада 2012, 08:27
Власник сторінки
народний депутат ВО Свобода
0
513

Влада скоїла злочин. Васали-експерти шукають компромісу.


  У кого є хоть трішки місків та незаангажованністі, той одразу помітить, що під час виборів 2012 на більшості мажоритарних округів представники влади януковича безнаказанно вчиняли протиправні дії, а конкретно - злочини. І злочини ті були кримінальні. А за кримінальний злочин по закону належить відповідати тому, хто його вчинив. Принаймі так воно мало би бути.
Доречі, і наші славні змі не дуже то активні у висвітленні порушень закону на виборах 2012, як під час самого волевиявлення так і при "підрахунку" нашого волевиявлення. Зате кожне друге "повідомлення" в змі - про "слабку опозицію".

Але це не стосується нашої "влади". Спотворення результатів нашого волевиявлення для влади януковичів конче було необхідним, бо якщо чесно та об'єктивно підрахувати результати виборів 2012, то януковичі вже б давно пакували чемодани. Я вже навіть не кажу про порушення закону в передвиборчий період.

Але я не про те. Я про прихвостнів та глашатаїв від влади. Про "експертів-політологів". Про їх потуги в перекручуванні фактів та обмані наших громадян

Ось остання фішка -
"Перевибори стали компромісом від ЦВК . Експерт наголосив, що рішення Центральної виборчої комісії про оголошення повторного голосування в окремих округах було політичним компромісом. Це рішення було внутрішнім компромісом. Той склад ЦВК, який зараз працює, хотів "зберегти своє обличчя". Мені здається, що вони шукали "Соломонове рішення ."
Я навіть не хочу та не буду називати фамілії того експерта. Воно і так по всіх телеканалах та шпальтах дає свої "експертні компроміси".

А я вже Вас питаю, а якій то компроміс ?
На виборчих дільницях представники влади чинили наглі, зухвалі злочини, а нам намагаються "вчухати" що то компроміс ?
Конкретні люди скоїли конкретний злочин, а нам "впарюють" - перевибори ? А хто відповість за ті злочини ?


А ось ще Вам цитатки з прески -
" Политологи считают решение ЦИК о перевыборах компромиссным. Решение о Центральной избирательной комиссии о проведении повторных выборов в пяти проблемных округах - компромисс между властью и оппозицией - заявил в эфире 5 канала эксперт Института политического образования Шлюх Болтунов. С мнением о том, что подобное решение ЦИК является компромиссным согласен и директор Центра политического анализа Пента Проститут Брехунов."Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,Азаров,бандиты
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.