Крок до зірок

30 апреля 2021, 18:12
Владелец страницы
Журналіст
0
8

Досвідчені львівські вокалісти презентовали новий проєкт

Львів – місто яке подарувало чимало талановитих виконавців. Взимку цього року досвідчені львівські вокалісти презентовали новий проєкт в музикальній індустрії. Любов до музики об'єднала давніх друзів. Так було створено гурт «STELA». Склад гурту: викладач естрадного вокалу, вокалістка гурту – Таміла Васильків, гітарист та аранжувальник – Володимир Злотніков, композитор звукорежисер,продюсер гурту «STELA» – Олег Когут, співак, музикант, автор пісень – Андрій Грифель, раніше був учасником гурту Provider. Не так давно гурт Provider підкорював українські майданчики.Молодіжний гурт який було створено у місті Львів. Provider був частиною розвитку кожного з учасників. Проєкт який себе вичерпав, але зіграв немало важливу роль у житті кожного музиканта гурту «Provider».
У хлопців були різні бачення щодо розвитку гурту. Чи мабуть хлопці подорослішали. Новий проєкт, новий крок у майбутнє Гурт « STELA» пісні якого орієнтовані та більш широку вікову аудиторію, завойовує серця служачив. Пісня « Обіцяю» яка яка символічно була презентована до Дня всіх закоханих 14 лютого поточного року, стане першою у міні- альбомі , який буде дебютним. В березні гурт представив пісню «Обійми». Є дуже ц'ікавий факт далі цитую: « демо цієї пісні було записано ще в далекому 2009році, за досить цікавих обставин. Так і не знайшло свого вираження у кінцевому продукті.Зараз в цій пісні органічно сплелись старі і нові ідеї, які виникли у 2009 року і які народжувалися у процесі спільної роботи над піснею. Кожен додав до неї свої фішки» говорить: продюсер гурту «STELA» - Олег Когут. «Обійми» стане заключною піснею у міні – альбомі гурту. Краса в простих речах без пафосу та зайвої напищеності.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.