Нова циркова програма «Love Storis.Циркові мандри» у Національному цирку України

20 февраля 2021, 16:41
Владелец страницы
0
9

Програма «Історії Кохання – циркові мандри» стартувала у переддень міжнародного свята закоханих і продовжиться до 27 березня.

Національний цирк України запрошує Вас здійснити мандрівку саме до Вашої країни Кохання. Головною темою чудового шоу є палке кохання між чоловіком та жінкою. Саме про таке кохання – нова програма Національного цирку України, яка триває дві з половиною години. Артисти, переможці багатьох Міжнародних циркових фестивалів, чекають зустрічі з Вами аби разом насолодитися захоплюючою подорожжю та потрапити до різних континентів світу.

На вас чекають: палкі історії гарячої Іспанії, колоритної Індії, сонячної Італії, дивовижної Німеччини, а також мальовничої України… Ви поринете у світ пристрастей разом із повітряними гімнастами, акробатами на батутній доріжці та моноциклі, віртуозними жонглерами та цирковими тваринами і птахами. В атмосфері закоханості наші історії про любов розгортатимуться під живу музику. Майстри циркового мистецтва даруватимуть відвідувачам піднесений настрій та найщиріші емоції!

Каси цирку: +38 044 486 40 40

Колективні замовлення:

+38 044 486 16 82

Пн.- Пт. з 10:00 до 18:00

 Кол центр: +38 067 917 93 93

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.