Народження волинського скансену «Ладомирія».

4 января 2021, 10:51
Владелец страницы
0
12
Народження волинського скансену  «Ладомирія».

2020 рік можна вже назвати роком народження дивовижного волинського скансену «Ладомирія». Керівник проекту – Володимир Дзьобак, кандидат історичних наук, краєзнавець , який відновив волинське нар

2020 рік можна вже   назвати роком народження дивовижного волинського скансену  «Ладомирія».

Керівник проекту – Володимир Дзьобак, кандидат історичних наук, краєзнавець , який відновив  волинське народне  ткацтво і розгадав  таємницю  виготовлення української тканини – серпанку.

І ось його новий проект  –  «Ладомирія», великий історико-етнографічний комплекс на ревіталізованій промисловій території у Радивилові Рівненської області.

Цього року відкрили двері перші типові житлові  споруди історичної Волині,  дерев’яні  хати XIX- ХХ століть з  типовим автентичним інтер’єром того періоду.

В скансені вже діє музей  одягу Великої Волині, є майстерня  по виготовленню волинського одягу, планується відкрити нові локації для відпочинку і  розваг .

Колектив журналу «Музеї України» вітає Володимира Дзьобака з відкриттям  етнографічного музею  і сподіваємось, що цей комплекс стане справжньою родзинкою регіону.

Україна отримала новий цікавий туристичний об’єкт!

Мріємо розповісти про новий скансен більш детально…

Чекайте публікацій!

Наталка Іванченко, шеф-редактор журналу “Музеї України”

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.