Національна оперета України представила першу онлайн прем’єру "У ритмі Африки"

20 октября 2020, 17:58
Владелец страницы
0
6

У суботу, 17 жовтня, відбулася перша онлайн прем’єра вистави для дітей «У ритмі Африки». Це перша постановка із чотирьох, які є частиною проєкту "Перший крок у велике мистецтво".

Яка реалізованого Національною оперетою України за підтримки Українського культурного фонду. Наступного дня, 18 жовтня, глядачам продемонстрували ще одну виставу – «Велика Jazz-подорож». Відеострімінг відбувався через YouTube-канал KievOperetta.
«Загалом онлайн прем’єра – це великий ризик, глядачів поряд немає, вони за екраном. Але ми отримали чимало позитивних відгуків у соцмережах після трансляцій. Один з коментарів особливо запам’ятався: «Діти захоплені африканськими ритмами! Онлайн формат дозволяє навіть приєднатися до музикування». Це написала матуся і прикріпила фотографію, де дитинка барабанить у побутовий предмет – каструльку. Значить, ми зацікавили юних глядачів і тепер чекаємо їх у театрі», - зазначає куратора проєкту Тетяна Зілінська.
«Перший крок у велике мистецтво» - це серія вистав, які мають на меті познайомити дітей зі світом музики. Через театральне мистецтво юним глядачам повідають про музичні інструменти, традиційні і зовсім оригінальні, розказують про творчість знаних композиторів, представляють цікаві факти та легенди світу музики різних країн.
«З самого початку планували грати виставу на глядача, але карантин вніс корективи і довелося робити прем’єру онлайн. Тому деякі мізансцени ми переробляли, щоб вони, грубо кажучи, «працювали на камеру». Коли буде дозвіл грати виставу в театрі, вона йтиме на малій сцені і глядачі будуть зовсім поряд з акторами, тоді буде взаємодія. Коли буде зворотна реакція на сюжет, події, жарти, то, припускаю, що будуть вноситися корективи», - розповів режисер проєкту Богдан Поліщук.
Надалі вистави увійдуть до репертуару Національної оперети України і демонструватимуться для маленьких глядачів наживо.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.